آموزش طراحی بسته بندی و گرافیک

شروع روند کار آموزش طراحی بسته بندی محصولات بسیار مهم خواهد بود. از Adobe Creative Suite برای طراحی زبانهای گرافیکی به عنوان یک زبان جهانی برای هنرمندان و طراحان استفاده کنید. این برنامه ها ممکن است بی پایان به نظر برسند ، و اجرای چشم انداز شما می تواند یک کار دلهره آور باشد (ما آنجا بودیم!). ما چندین راهنمای آنلاین برای کمک به شما در احیای مجدد طراحی خود جمع آوری کرده ایم. بنابراین خواه برنامه کشوهای ویژه زیر ، نمایشگرهای خرده فروشی ، تصاویر وب سایت یا آرم ها را داشته باشید ، راهنماهای مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید:

نحوه ترسیم خطوط در Adobe Illustrator
شاخص ها احتمالاً مهمترین قسمت طراحی بسته هستند. این باید اولین کاری باشد که شما هنگام کار روی هر بسته ، پاکت ، دراور یا پوشه انجام می دهید. Dialin نشان می دهد که پروژه شما کجا بریده شده ، تا شده یا سوراخ شده است. در اینجا توضیحات و راهنمای ساده آموزش طراحی کارتن بسته بندی را بررسی کنید:

 

نحوه ساخت نمادها
با حضور اکثر شرکت ها در شبکه های اجتماعی ، آیکون ها به یکی از ملفه های اصلی در طراحی بسته بندی تبدیل شده اند. مهم است که چند بار متوجه یک نماد کوچک از اینستاگرام ، فیس بوک یا Pinterest و در کنار آنها حساب های شرکتی مناسب شده اید. به این فکر کنید که چند بار متوجه ایمیل یا نماد تلفن کوچک روی بسته یا کارت ویزیت شده اید. این آیکون ها برای مشتریانی که می توانند از طریق سیستم عامل های دیجیتال به شما دسترسی پیدا کنند ، یک راهنمای بصری ایجاد می کنند. برای راهنمایی در مورد نحوه ایجاد نمادهای شخصی خود اینجا را کلیک کنید.

 

نحوه تغییر اندازه تصویر در فتوشاپ
تغییر اندازه تصاویر برای همه طراحان مهارت مهمی است. شما می خواهید مطمئن شوید که هر تصویری که در هر طراحی استفاده می کنید کیفیت واضحی را حفظ می کند. هیچ یک از این موارد متمرکز! این راهنمای مفید را اینجا ببینید.

 

نمونه خود را در Illustrator ایجاد کنید

الگوها یک روش جالب و خلاقانه برای تشویق پروژه شما و واقعاً زنده کردن آن است (این یکی از ترفندهای مورد علاقه ماست). با استفاده از Illustrator ، بسیار شگفت آور هم آسان است! در زیر یک آموزش ساده و گام به گام در مورد همه موارد مربوط به الگو آورده شده است.

اگر بگوییم که تأثیر Cubid 19 بر صنعت جهانی اندک بوده است ، دست کم گرفتن این دهه است. همانطور که می دانیم Cubid 19 تقریباً در همه قسمت های زندگی اختلال ایجاد کرد. ما تقریباً بر روی وقفه در همه موارد اجتماعی کلیک می کنیم و بیش از هر زمان دیگری به صورت آنلاین خرید می کنیم.

بسته بندی ها همیشه نقشی حیاتی در نحوه دریافت کالاهای خریداری شده توسط مشتریان داشته اند. اکنون ، با افزایش چشمگیر تجارت الکترونیکی ، بسته بندی بیش از هر زمان دیگری مهم شده است.

ما نیازهای مصرف کنندگان در جهان پس از همه گیری و چگونگی تأثیر این روی طراحی بسته بندی را برطرف می کنیم:

نظافت و بهداشت
Cubid 19 باعث ایجاد احساس هوشیاری بیش از حد در مورد تمیزی و بهداشت می شود. مقامات بهداشت عمومی در مورد خطر انتقال از طریق تماس سطحی روشن بودند. انبارهای اضافی قبل از حمل بسته بندی را ضد عفونی می کنند. بعلاوه ، مصرف کنندگان بسته ها را هنگام دریافت ضد عفونی می کنند. وقتی شرکت ها پلاستیک قابل بازیافت را انتخاب می کنند (و به راحتی تمیز می شود) ، کارتن های راه راه همچنان می توانند ضد عفونی شوند. بسیاری از شرکت ها به شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند تا بگویند چه اقداماتی برای تمیزتر و ایمن تر شدن بسته بندی خود انجام می دهند. گرچه ارسال این مراحل روی خود بسته بندی روند مستولی نبوده است ، شما می توانید به وب سایت ، اینستاگرام و توییتر خود مراجعه کنید تا به مشتریان خود نشان دهید که نظافت را جدی می گیرید.

بدون لمس فکر کنید
گزینه های حمل و نقل بدون تماس هنگام سفارش آنلاین کالا معمول شده است. به طور سنتی ، بسته بندی به گونه ای طراحی شده است که در قفسه فروشگاه های مواد غذایی خودنمایی می کند ، اکنون مهم است که میزان حمل و نقل بدون تماس بر طراحی آن تأثیر بگذارد. از آنجا که بسته های بیشتری درب منزل باقی مانده است ، ارائه جعبه حمل و نقل را در نظر بگیرید. گزینه های این می تواند شامل جعبه های سفارشی و نامه هایی باشد که نام تجاری شما به وضوح قابل مشاهده است.

برنامه ریزی تجارت الکترونیکی
اگر محصولی را از طریق فروشنده می فروشید ، به نحوه نمایش آن در انواع سیستم عامل های تجارت الکترونیکی توجه کنید. درست مانند خرده فروشی های سنتی ، بسته بندی های تجارت الکترونیکی همچنان باید شامل یک داستان تجاری برجسته باشد تا مصرف کنندگان بدانند شما کی هستید. رنگ های پررنگ یا گرافیک های جلب توجه می تواند به شما کمک کند تا در برابر پس زمینه سفید برجسته شوید.

دیدگاهتان را بنویسید