آموزش طراحی لوگو ساده و شیک

در این بخش از دوره آموزش طراحی لوگو می خواهیم یک لوگو ساده و شیک را آموزش دهیم. جستجو برای یافتن روند و مسیر توسعه ی لوگو های معاصر یکی از راحت ترین راه ها در دستیابی به ایده های خوبی برای طراحی لوگو های ساده و در عین حال مدرن است. برای استفاده از آموزش طراحی لوگو که به خوبی نحوه ی شروع و راه و روش طراحی لوگو را به شما نمایش می دهد اینجا کلیک کنید . هدف ما از نوشتن این مقاله آموزش طراحی لوگو معرفی چند مورد از نمونه های لوگو مدرن است که به شما دید بهتری برای روش طراحی لوگو می دهد و می گوید که با یادگیری اصول طراحی لوگو چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم.

 

بزرگترین روند طراحی آرم و آموزش طراحی لوگو در سال 2021
یک جمله قدیمی وجود دارد: “زیر خورشید هیچ چیز جدیدی نیست”. وقتی صحبت از طراحی لوگو می شود ، هرگز کلمات واقع گرایانه گفته نمی شوند.

روندها معمولاً می آیند و می روند ، گرچه پیچش های منحصر به فردی برای تجدید و طراحی لوگو حرفه ای وجود دارد. البته بعد از آن ، بعضی از آنها مدتی می مانند زیرا ما نمی توانیم از آنها سیر شویم.

انتظار ما از نحوه طراحی آرم در سال 2021 چیست؟ اجازه بدید در ادامه این آموزش طراحی لوگو ببینم:

1. رنگ بزرگ ، شفاف ، آبدار
رنگهای روشن سالها در خط مقدم طرحها بوده اند ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها به سمت طراحی آرم پیش می روند. وقتی به دنبال طرح های خلاقانه اما ساده هستید ، به نحوه استفاده از رنگ توجه کنید.

2. قوانین مینیمالیسم برای آموزش طراحی لوگو
مینیمالیسم و ​​طراحی گرافیک معاصر کاملاً مترادف بوده اند ، احتمالاً به دلیل انقلاب دیجیتال که در آن سادگی در طراحی وب با زمان بارگذاری سریعتر صفحه و تأثیر بصری بهتر در دستگاه های کوچکتر پاداش می گیرد. به هر دلیلی که باشد ، امروزه در دوره های آموزش نحوه طراحی لوگو می بینید که یک آرم خلاقانه از سادگی استقبال می کند ، بزرگنمایی آنها را به سمت بالا و پایین و استفاده موثر از آنها در زمینه های مختلف نحوه ساختن لوگو آسان می کند.

logo Ata یک صفحه فضایی منفی ، روی عناصر Envato است
استفاده از فضای منفی و تکنیک های طراحی لوگو به روشهای ابتکاری و هوشمندانه کاملاً مهارتی است و در سالهای اخیر در روش طراحی لوگو محبوبیتی کسب کرده است. این روند فقط می تواند در سال 2021 رشد و محبوبیت بیشتری پیدا کند.

4. تایپوگرافی خلاق در آموزش طراحی لوگو

تمرکز بر مینیمالیسم بر تایپوگرافی تأثیر گذاشته است ، زیرا برخی از مارک ها از آرم هایی که نماد و متن را به عنوان نمادهای متنی صرف ترکیب می کنند ، دور می شوند. به عنوان مثال این امر دریچه هایی برای آزمایش بیشتر در فونت ها را باز می کند. جایگزینی حروف با اشیا مرتبط با حفظ نام شرکت ، ایجاد فرم های تایپی جدید ، ترکیب عکس ها ، تغییر قلم موجود و موارد دیگر.

5. هندسه قدیم ، هندسه جدید

استفاده از اشکال انتزاعی و هندسی روندی گسترده است که در آموزش طراحی لوگو باید ادامه یابد ، شاید به این دلیل که در این اشکال از خطوط برجسته تمیز و بله از سادگی استفاده می شود. با این حال ، انتظار دارید این مورد دلخواه را با پالت های رنگی گرم و روشن به روز کنید.

برای الهام گرفتن از طراحی آرم و آموزش ایده پردازی لوگو ، بررسی بیش از یک منبع آموزش طراحی لوگو همیشه مفید است.

در اینجا چند نمونه جالب از آرم که در udemy هم می توانید راجع به آن بخوانید آورده شده است:

1. الگوی توسعه دهنده وب سایت با آموزش اصولی طراحی لوگو
الگوی توسعه دهنده وب یک ایده آرم ساده است که به طور خاص برای رمزگذاران ، توسعه دهندگان ، برنامه نویسان و غیره طراحی شده است. توجه کنید که چگونه خط انتهایی W خط شیب قدامی را که در آدرسهای وب استفاده می شود تقلید می کند. این یک نمونه عالی از یک آرم مدرن با ترکیبی از تایپوگرافی خلاق و مینیمالیسم است. این قالب در قالب فایل های EPS و AI وجود دارد ، به کمک اموزش طراحی لوگو با ایلوستریتور ویرایش آن آسان است و می توان آن را به راحتی با توجه به نیازهای تجاری خود سفارشی کرد.

2. آرم K
Logo K نمونه دیگری از یک آرم مدرن با تایپوگرافی خلاق است که در دوره آموزشی طراحی لوگو به آن اشاره می کنیم، جایی که حرف K از رنگ ها ، بافت ها و کیفیت های انتزاعی فوق العاده استفاده می کند. این فایل وکتور شیک با فرمت های EPS و AI ارائه می شود و کاملا قابل ویرایش است.

3. آرم شعله آتش Aqua Drop Waterdrop
آرم Aqua Drop Waterdrop Fire Flame کیفیت آب و آتش را با هم ترکیب می کند تا یک آرم متمایز ایجاد کند که برای بسیاری از مشاغل قابل استفاده باشد. این آرم دارای فرمت های EPS و AI است و به راحتی به کمک راهنمای آموزش طراحی لوگو قابل ویرایش است.

4. آرم رستوران
این طرح آرم رستوران برای هر رستورانی که در فروش غذاهایی که در کاسه هایی مانند سوپ یا سالاد سرو می شوند ایده آل است. یک ایده ساده لوگو که واقعاً متناسب با علاقه است و نشان می دهد یک رستوران چیست.

5. آرم وفاداری
لوگوی Lovenity یک لوگوی همه کاره است که می تواند برای هر مارکی استفاده شود. این فایل برداری در قالب های PSD ، EPS و AI قرار دارد. با آموزش طراحی لوگو ویرایش ساده است و می تواند به راحتی با توجه به نیازهای تجاری شما سفارشی شود.

دیدگاهتان را بنویسید