آموزش پریمیر برای تغییر سرعت کلیپ

همه ی ما در تیزرهای تبلیغاتی و و در فیلم های دیگری مانند ماتریکس صحنه های آهسته زیبایی را مشاهده نموده ایم که به جذابیت هرچه بیشتر این فیلم ها کمک شایانی را نموده است. از این رو برای ساخت کلیپ های تبلیغاتی مناسب در حین آموزش پریمیر به این مورد باید دقت زیادی داشته باشید.

به دلایل فنی یا تأثیر هنری می توانید سرعت کلیپ را تغییر دهید. فقط یک راه برای تغییر پخش پر کردن برای تغییر سرعت پخش کلیپ وجود دارد.

حرکت آهسته یکی از متداول ترین اثراتی است که در تولید فیلم استفاده می شود. این می تواند روشی م toثر برای افزودن درام یا مهلت دادن بیشتر مخاطب برای خواندن یا چشیدن یک لحظه باشد. ما قصد داریم نگاهی به تغییرات سرعت ثابت ، ویژگی به موقع اجرا شده و برخی گزینه های دیگر که به شما امکان می دهند سرعت پخش کلیپ را سرعت دهید ، بیاندازیم.

تغییر در سرعت / مدت زمان کلیپ
اگرچه کاهش سرعت کلیپ ها معمولتر است ، اما تسریع کردن کلیپ ها نیز یک اثر مفید است. دستور speed / duration می تواند سرعت پخش را برای یک کلیپ از دو طریق مختلف تغییر دهد. می توانید مدت زمان یک کلیپ را متناسب با زمان خاصی تنظیم کنید یا می توانید سرعت پخش را به صورت درصد تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک کلیپ را تنظیم کنید که با سرعت 50٪ پخش شود ، به نیمه سرعت بر می گردد.

25 ہوگی سرعت یک چهارم خواهد بود. Adobe Premier Pro به شما امکان می دهد تا سرعت پخش را تا رقم اعشار تعیین کنید ، بنابراین در صورت تمایل نرخ شما می تواند تا 27.13٪ باشد.

بیایید این تکنیک را بررسی کنیم.

در پانل Project ، دنباله 02 سرعت / فاصله را بارگیری کنید.
روی کلیپ Eagle_Walk کلیک راست کرده و از منوی زمینه Speed ​​/ Duration را انتخاب کنید. متناوباً ، می توانید کلیپ را در جدول زمانی انتخاب کرده و Clip> Speed ​​/ Duration را انتخاب کنید.
اکنون گزینه های زیادی برای انتخاب نحوه بازگشت این کلیپ ها در اختیار شما قرار گرفته است. این گزینه ها را در نظر بگیرید:

شکل 1

فاصله و سرعت را با هم بگذارید (نماد چین بین آنها). این به معنای به روزرسانی دیگران است.
برای نشان دادن این پیوند خراب بر روی نماد پیوند کلیک کنید. اکنون اگر سرعت جدیدی وارد کنید ، مدت زمان آن به روز نمی شود. اگر سرعت کلیپ را افزایش دهید (جدول زمانی طولانی تر از محتوای کلیپ است) (در حالی که آن را سریعتر اجرا می کنید) ، Adobe Premiere Pro یک قاب خالی را وارد می کند تا شما را به روز نگه دارد.
هنگامی که کلیپ ها مرتب نشده اند ، می توانید مدت زمان را بدون تغییر سرعت تغییر دهید. اگر بلافاصله بعد از آن ، کلیپ دیگری در جدول زمانی وجود داشته باشد ، کوتاه کردن کلیپ فاصله را کاهش می دهد. به طور پیش فرض ، اگر کلیپ را از فضای موجود طولانی تر کنید ، تغییر سریع هیچ تاثیری نخواهد داشت. زیرا وقتی این تنظیمات را تغییر می دهید ، کلیپ نمی تواند به کلیپ بعدی منتقل شود تا فضای لازم برای مدت زمان جدید فراهم شود. اگر گزینه Ripple Edit، Shifting Trailing Clips را انتخاب کنید ، کلیپ را فعال می کنید تا جای خود را باز کند.
برای پخش کلیپ قبلی ، گزینه play، reverse speed را انتخاب کنید. علامت منفی در کنار سرعت جدید نشان داده شده در دنباله مشاهده خواهید کرد.
اگر در حال تغییر سرعت کلیپی هستید که دارای صدا است ، کادر انتخاب Maintain audio pitch را انتخاب کنید. با این کار سرعت اصلی کلیپ با سرعت جدیدی حفظ می شود. وقتی این گزینه غیرفعال باشد ، زمین به طور طبیعی بالا یا پایین می رود. این گزینه برای تغییرات سریع سریع واقعاً مثر است. تکرار چشمگیر می تواند نتایج غیر طبیعی ایجاد کند.
اطمینان حاصل کنید که سرعت و مدت زمان متصل هستند (با نماد زنجیره ای روشن) ، سرعت را به 50٪ تغییر دهید و OK را کلیک کنید.
کلیپ را در جدول زمانی پخش کنید. برای دیدن پخش روان ، با فشار دادن Enter کلیپ را رندر کنید. توجه داشته باشید که این کلیپ اکنون 10 ثانیه است. این به این دلیل است که شما به آرامی گیره را به 50٪ کاهش داده اید: نیمی از سرعت پخش به معنای دو برابر طول اصلی است.

Edit> Cancel or Control + Z (Windows) یا Command + Z (Mac OS) را فشار دهید.
پس از انتخاب کلیپ ، Control + R (Windows) یا Command + R (Mac OS) را فشار دهید تا کادر گفتگوی سرعت / مدت زمان کلیپ باز شود.
بر روی نماد China کلیک کنید تا مطمئن شوید تنظیمات سرعت و مدت زمان به هم پیوسته نیستند (در اینجا نشان داده شده است). سپس سرعت را به 50 تغییر دهید.

شکل 2

توجه داشته باشید که با لینک کردن سرعت و مدت زمان ، پنج ثانیه است.

تأیید را کلیک کنید سپس کلیپ را پخش کنید.
توجه داشته باشید که کلیپ با سرعت 50٪ حرکت می کند ، اما پنج ثانیه آخر به طور خودکار قطع می شود تا کلیپ در مدت زمان اصلی خود حفظ شود.

بعضی اوقات شما به زمان معکوس نیاز دارید. می توانید همین کار را در کادر گفتگوی سرعت / مدت زمان کلیپ انجام دهید.

کادر گفتگوی سرعت / مدت زمان کلیپ را دوباره باز کنید.
سرعت را 50٪ بگذارید اما این بار گزینه سرعت معکوس را انتخاب کنید. سپس روی تأیید کلیک کنید.
کلیپ را اجرا کنید. اکنون با 50 حرکت معکوس آهسته و کند بازی می کند.
توجه داشته باشید

اگر کلیپ حاوی صدا باشد ، در کادر محاوره ای سرعت / طول کلیپ یک گزینه Maintenance Maintenance نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه ، بدون در نظر گرفتن سرعت پخش کلیپ ، صدا در زمین اصلی قرار می گیرد. این می تواند زمانی مفید باشد که بخواهید صدای صدا را در صدا حفظ کنید یا صدای شخصیتی را نرمال نگه دارید ، حتی اگر سرعت آن کند یا سریع باشد و سرعت کلیپ ها را کمی تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید