ایجاد پیکان متحرک با آموزش افتر افکت

فیلم آموزش افتر افکت ، ساخت و دیدن انیمیشن ها توسط صحنه ها 58٪ حافظه بیشتری نسبت به متون یا تصاویر ثابت در مقابل آموزش افتر افکت دارد. خبر خوب این است که اگر شما از آموزش ساخت افتر افکت استفاده می کنید می توانید به سرعت روی آموزش افتر افکت تأثیر بگذارید ، حتی نیازی نیست که یک آموزش خلاق افتر افکت باشید ، فقط اطلاعات لازم آموزش افتر افکت با یک انیمیشن خلاقانه آموزش افتر افکت به شما کمک می کند از نظر کارفرمایان دوست داشتنی به نظر می رسد و سپس به مشتریان افتر افکت آموزش می دهید.

در این آموزش برنامه افتر افکت نحوه حرکت فلش را به شما نشان می دهم. تا کنون ، روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد ، اما روشی که استفاده خواهم کرد ، در After Effects 2018 جدید است و این تمرین را به یک تمرین ساده تبدیل می کند. خوب ، بیایید شروع کنیم

من با ساخت یک مجموعه جدید شروع می کنم. من آن را پیکان می نامم ، مطمئن شوید که HD است و سپس آن را خوب لمس می کنم. در مرحله بعدی ، من می خواهم درک کلی از پیشینه خودم ایجاد کنم. این کار را با رفتن به Layer> New> Solid انجام خواهم داد.

در مکانهای ثابت که “پس زمینه” می نامم ، مطمئن شوید که اندازه آن را اندازه گرفته و سپس رنگ را به لاجوردی تغییر دهید. وقتی رنگهایم را انتخاب می کنم احساس خوبی دارم.

اکنون ، برای اطمینان از اینکه تاریخچه نمایه من انتخاب نشده است ، نوار ابزار خود را برداشته و مسیری مانند پیکان خود را می نویسم. وقتی طرح خود را تمام کردم ، سپس با عرض و رنگ مجموعه کار می کنم. سپس پر کردن را لغو کردم. من همچنین نام را به “Arrow Path” تغییر می دهم. اکنون باید چوب “مسیر پیکان” خود را بپیچانم تا زمانی که به مسیری که نوشتم و توضیح دادم برسم. سپس به صفحه “ساخت هیچ راهی” رفتم.

اگر پانل را در رابط کاربری خود مشاهده نمی کنید ، می توانید با رفتن به Window> Create Paths from Paths آن را به سمت بالا بکشید. بنابراین در داخل این صفحه می خواهم روی دکمه “ردیابی ردیابی” کلیک کنم. وقتی این کار را انجام می دهم ، After Effects یک پوسته جدید ایجاد می کند و اگر من جدول زمانی خود را مالش دهم ، می بینید که تهی از مسیر پیکان من عبور می کند. حالا اگر وارد کنترل های صفر اثر شوم ، شما با دو گزینه افکت Trace Path را دریافت خواهید کرد.

اولین پیشرفت است و درصدی بین 0-100 است که موقعیت را از ابتدا تا انتها در مسیری که دنبال می کند نشان می دهد. به طور پیش فرض After Effects دو فریم کلیدی بین 0 تا 100٪ ایجاد می کند بنابراین وقتی جدول زمانی خود را اسکراب می کنم می توانید حرکت صفر را مشاهده کنید.

گزینه دوم یک حلقه است و فقط یک کادر تأیید است بنابراین می توانید آن را روشن یا خاموش کنید. من قصد دارم آن را خاموش کنم سپس با فشار دادن “U” روی صفحه کلید ، فریم های کلید را به سمت نول خود منتقل می کنم. من دو قاب اصلی را برجسته می کنم ، سپس روی یکی کلیک راست می کنیم و به Keyframe Assistant> Easy Easy می روم. اکنون می خواهم لایه مسیر پیکان خود را انتخاب کرده و به دکمه Add و Select Path Cuts بروید. مسیرهای برش به شما امکان می دهند که بر اساس درصد ، مکان شروع و پایان مسیر خود را کنترل کنید.

بنابراین من به گزینه می روم + روی کرونومتر تا انتها کلیک می کنم تا عبارتی اضافه شود. سپس من شلاق را قاپیده و آنرا به مسیر Progress در مسیر ردیابی پوچ خود می کشانم. اکنون که من جدول زمانی خود را اسکراب می کنم ، خواهید دید که مسیر من با همان سرعت صفر حرکت می کند.

تنها کاری که اکنون باید انجام شود افزودن پیکان است. برای ایجاد این ، به Layer> New> Shape Layer بروید. سپس به دکمه Add می روم و Polystar را انتخاب می کنم. من یک بار دیگر به دکمه add می روم و یک پرکننده را انتخاب می کنم و سپس رنگ را کمی تنظیم می کنم. من نام لایه را به “Arrowhead” تغییر می دهم. سپس من برای پلی استار چرخش می کنم و نوع آن را به چند ضلعی و نقطه ها را به 3. تغییر می دهم.

اکنون ، در حالی که SHIFT را پایین نگه داشته اید ، می خواهم نوک پیکان را به مسیر ردیابی صفر آموزش دهم. از آنجا که من در طول فرزندپروری یک شیفت را حفظ می کنم ، نوک پیکان موقعیت و مقیاس مسیر صفر مسیر را به ارث می برد. همانطور که من جدول زمانی را اسکراب می کنم می بینید که نوک پیکان در موقعیت قرار دارد و با مسیر حرکت می کند. حالا فقط باید پیکان را کمی تغییر دهم. با فشار دادن “S” روی صفحه کلید هنگام انتخاب ، مقیاس سر پیکان را می کشم. مقیاس آن را اکتین کنید تا در طول سکته مغزی بهتر جا بیفتد. سپس چرخش را با “R” می کشم و مقدار را طوری تنظیم می کنم که به نظر می رسد در جهت درست قرار دارد. با این حال ، پیکان من کامل و آماده برای هر چیزی است.

دیدگاهتان را بنویسید