این مهارت ها به موفقیت شما در بازاریابی کمک می کنند

اکثر کاربران تجارت اینترنتی یا تجارت الکترونیکی نگران آنچه برای موفقیت در فضای مجازی باید بدانند هستند.
اکثر افراد نمی خواهند روزها و ساعت های زیادی را صرف یادگیری نحوه بازاریابی اینترنتی کنند ، اما داشتن 5 مهارت برای موفقیت در تجارت آنلاین مهم است.

(جستجوگرها: بهینه سازی موتور جستجو)

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو ابزاری قدرتمند است. زیرا اگر سایت شما در بالای پیوندهای جستجوی Google باشد ، وب سایت شما می تواند در شبانه روز رایگان و هدف قرار گیرد.

اما چگونه بر سئو و بهینه سازی موتور جستجو تسلط دارید؟ منابع بسیاری وجود دارند که می توانند مفهوم SEO را به شما بیاموزند. یکی از این منابع وبلاگ loves.marketing است که اطلاعات به روز در مورد سئو و بازاریابی اینترنتی را ارائه می دهد.

یکی از استراتژی های سئو لینک سازی است. به عبارت دیگر ، پیوند دادن محتوا یک استراتژی است که وبلاگ یا وب سایت شما را تقویت می کند.

ایمیل مارکتینگ (ایمیل مارکتینگ)

بارها ثابت شده است که جذب مخاطبان بالقوه از طریق ایمیل رشد تجارت آنلاین را به طرز چشمگیری افزایش داده است. سیستم عامل های عالی بازاریابی از طریق ایمیل وجود دارد که کار شما را آسان می کند. این یکی از ابزارهای بازاریابی پست الکترونیکی است که می توانید به راحتی از آن برای بازاریابی ایمیل استفاده کنید و مقادیر زیادی ایمیل را به طور هم زمان برای مخاطبین خود ارسال کنید.

ارزیابی پتانسیل بازار هدف

حتی اگر می خواهید یک تجارت آنلاین جدید راه اندازی کنید ، یک قانون کلی برای پتانسیل بازار هدفمند وجود دارد. همیشه توجه داشته باشید که بازار چگونه است. رقابت در فضای مجازی چیست؟ آیا رقبای شما در بهینه سازی وب سایت یا سئو مهارت دارند؟ آیا آنها قوانین اساسی بازاریابی اینترنتی را درک می کنند؟

با بررسی آنها ، پتانسیل بازار را درک می کنید. اگر همه صنعت می دانند که رقابت و رقابت در این زمینه شدید است ، این فعالیت را کنار بگذارید زیرا موانع زیادی برای ورود وجود دارد!

مدیریت بازگشت وب سایت

اگر می خواهید در تجارت آنلاین و فضای مجازی موفق شوید ، باید HTML را بیاموزید. پس از همه ، شما باید در وردپرس کمی بهتر باشید.

حتی باید کار با تصاویر را یاد بگیرید. به عنوان مثال ، Adobe و Photoshop از جمله ابزارهای ویرایش تصویر هستند. سرانجام ، اگر می خواهید در نهایت اینترنت را به ابزاری برای کسب درآمد تبدیل کنید ، باید بر معنای واقعی وب تسلط داشته باشید.

افزایش نرخ تبدیل مشتری های بالقوه به مشتری واقعی

بهترین راه برای جذب ترافیک بازار به سایت خود ، افزایش تعداد افرادی است که قبلاً از سایت شما بازدید کرده اند. توجه بیشتر به مشتریان سابق می تواند درآمد شما را افزایش دهد.

دلیل آن این است که این ترافیک کاملاً تحت کنترل شما است. اگر میزان بازدید وب سایت شما معمولاً 1٪ است ، باید 2٪ آن را افزایش دهید تا درآمد خود را دو برابر کنید. آسان

برای این کار می توانید از ابزارهای تست دو بخشی استفاده کنید.

این بدان معناست که یک نسخه از صفحات وب سایت شما به نیمی از بازدید کنندگان و نسخه دیگر به نیمی دیگر از بازدید کنندگان نشان داده می شود (این دو نسخه از نظر طراحی و تعامل سایت با مخاطبان متفاوت خواهند بود). این اتفاق افتاد) سپس بررسی می کنید کدام نسخه از وب سایت شما بیشترین فروش را دارد یا بیشترین مخاطب را ذخیره می کند. بر اساس نتایج ، می توانید سایت خود را به طور منظم بهینه کنید.

با دانستن این 5 مهارت می توانید از آنها در بازاریابی آنلاین برای تجارت آنلاین استفاده کنید تا در زمینه تجارت آنلاین موفق شوید.

دیدگاهتان را بنویسید