با آموزش پریمیر سفارشی سازی تنظیمات را انجام دهید

Adobe Premiere Pro CC یک نرم افزار عالی ویرایش فیلم است که می تواند برای ژانرهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. برای ویراستاران جدید ، در حال حاضر یک مرحله وجود دارد که می تواند ترسناک باشد – مجموعه تعیین توالی Premier Pro.

واقعیت این است که اکثر افراد حرفه ای و متخصصان ویرایش ویدئو گزینه های گیج کننده زیادی در سری Premiere Pro دارند. بنابراین وقتی با او دست و پنجه نرم می کنید نترسید ، قطعاً تنها نیستید. خبر خوبی که ما در اینجا داریم این است که به شما در هدایت روند کار کمک می کنیم. و اگر معمولاً از همین نوع پرونده استفاده می کنید ، به احتمال زیاد به جای کاوش در گزینه های زیادی که در دسترس دارید ، از شرایط یکسان استفاده خواهید کرد.

چه تازه وارد ویرایش باشید و چه یک فرد حرفه ای ، با برنامه ریزی فرآیند آشنا هستید می تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و مشکلات صادرات را کاهش دهد. در این مقاله آموزشی به دنبال روش های آسان برای ایجاد توالی صحیح برای پروژه شما هستیم. بیایید غواصی کنیم!

قسمت 1: مدل Pro Premiere چیست؟

ترتیب ویرایش منطقه ای است که کلیپ های ویدیویی ساخت یافته در داستان شما مرتب شده اند. نحوه تعریف شما چند نکته را در مورد ظاهر قسمت آخر شما حکم می کند و بارزترین آن اندازه و نسبت فیلم است. شما احتمالاً با اصطلاحاتی مانند 1080p ، 720p و 16: 9 یا 1: 1 آشنا هستید ، اینها همه تنظیمات مختلف پروژه هستند که باید از آنها استفاده کنید.

قبل از شروع ویرایش ، باید تنظیمات توالی خود را تنظیم کنید. آنچه شما انتخاب می کنید معمولاً به قالبی که می خواهید پروژه خود را به آن صادر کنید بستگی دارد. به عنوان مثال ، ممکن است لازم باشد ویدئوی نهایی مربع برای اشتراک گذاری در اینستاگرام یا افقی برای فیس بوک باشد. همچنین بسته به دوربین استفاده شده و نرخ فریم عکس ها ممکن است لازم باشد از تنظیمات خاصی استفاده کنید.

بررسی اجمالی تنظیمات توالی از پیش تعیین شده
تنظیمات توالی ای که انتخاب می کنید به احتمال زیاد با خروجی ای که می خواهید بدست آورید تعیین می شود. یک میانبر خوب برای درک تنظیمات توالی ، بررسی متداول ترین کاربردهای محتوایی است که ایجاد می کنید. اگر به طور منظم روی پروژه های اشتراک شبکه های اجتماعی کار می کنید ، احتمالاً هر بار باید از همان تنظیمات استفاده کنید.

اگرچه این نمودار میانبر مناسبی برای برخی از رایج ترین تنظیمات توالی است ، اما لازم به یادآوری است که هرچه در ویرایش خود پیشرفت می کنید ، فرصت های بیشتری برای استفاده از تنظیمات دیگری که Premier Pro دارد پیدا خواهید کرد.

قسمت 2: ساده ترین راه ها برای دستیابی به تنظیمات ترتیب مناسب
خوشبختانه ، Premiere Pro دو راه برای اطمینان از مطابقت تنظیمات توالی با تنظیمات عکسبرداری شما دارد بدون اینکه در سفارشی سازی آنها وارد شوید.

1. یک توالی از یک کلیپ ایجاد کنید
این روش ساده ترین راه برای ایمن سازی توالی و تنظیمات کلیپ است. این می تواند یک روش عالی برای سازماندهی پروژه های شما باشد ، به شرطی که قصد داشته باشید فیلم خود را در همان تنظیمات فیلم خود صادر کنید.

یک پروژه جدید ایجاد کنید و فیلم های خود را وارد کنید.
در مرورگر پروژه ، یک کلیپ را انتخاب کنید.
روی کلیپ کلیک راست کرده و ترتیب جدیدی از کلیپ را انتخاب کنید.
2. یک کلیپ به یک جدول زمانی خالی اضافه کنید
اگر قبلاً توالی ایجاد کرده اید اما مطمئن نیستید تنظیمات مناسبی برای عکس های شما دارد ، Premiere Pro در صورت عدم مطابقت به شما می گوید.

با استفاده از تمام تنظیمات موجود یک توالی جدید ایجاد کنید.
یک کلیپ را در مرورگر پروژه خود پیدا کنید و آن را به صفحه جدول زمانی بکشید.
Premiere Pro در صورت عدم تطابق به شما اطلاع می دهد و به شما دو گزینه می دهد: تنظیمات دنباله را همانطور که هست نگه دارید یا متناسب با کلیپ را تغییر دهید.
تغییر توالی را متناسب با کلیپ انتخاب کنید و تنظیمات شما به روز می شوند.
قسمت 3: نحوه تنظیم تنظیمات توالی خود
اگر با چندین قالب ویدیویی کار می کنید یا می خواهید به جای تکیه بر کلیپ های خود ، تنظیمات خود را وارد کنید ، می توانید تنظیمات توالی خود را قبل از شروع ویرایش ، شخصی سازی کنید.

مرحله 1: یک توالی سفارشی ایجاد کنید
اولین قدم این است که تصمیم بگیرید از کدام تنظیمات می خواهید استفاده کنید.

ادامه آموزش ها را دنبال کنید.

به File> New> Sequence بروید (یا Command / Control + N را فشار دهید) تا پنجره تنظیمات باز شود.
تنظیمات را در سربرگهای بالا انتخاب کنید.
در حالت ویرایش ، سفارشی را انتخاب کنید.
تنظیمات زمان و فریم را تغییر دهید.
مطمئن شوید که نسبت ابعاد پیکسل روی پیکسل مربع تنظیم شده است.
مطمئن شوید که قالب پرونده پیش نمایش شما فقط روی I-Frame MPEG تنظیم شده باشد.
اگر می خواهید بلافاصله از این توالی جدید استفاده کنید ، آن را یک توالی نامگذاری کنید و روی تأیید کلیک کنید.
مرحله 2: توالی خود را به صورت از پیش تعیین شده ذخیره کنید
هنگامی که با رایج ترین تنظیمات توالی خود آشنا شدید ، می توانید از پیش تنظیمات سفارشی ایجاد کنید تا در زمان نیاز به تنظیم توالی جدید ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

برای ایجاد یک توالی سفارشی مراحل را دنبال کنید.
پس از آماده شدن ، ذخیره پیش تنظیم را انتخاب کنید.
برای تنظیمات از پیش تعریف شده خود یک نام انتخاب کنید ، یک توضیح دهید و سپس روی تأیید کلیک کنید.
Premiere Pro همه تنظیمات توالی را بارگیری می کند.
پوشه سفارشی را پیدا کرده و از پیش تعیین شده خود را انتخاب کنید.
دنباله را نامگذاری کرده و OK را کلیک کنید. اکنون آماده ویرایش هستید.

دیدگاهتان را بنویسید