برای طراحی سایت پزشکی این نکات را در نظر بگیرید

شاید در گذشته ، ملاقات با دکتر با استرس زیادی همراه بود ، از یافتن پزشک مناسب گرفته تا قرارها و قرارهایی که گاهی اوقات باید توسط شخصاً مراجعه به پزشک برای بیمار همیشه دشوار است. اما اینترنت این نوع رفتار را تغییر داده است. این همه می خواهند بدون هیچ زحمتی و فقط با جستجوی آسان به نتایج دلخواه خود برسند. فرقی نمی کند که شما کالایی می خرید یا به پزشک مراجعه می کنید. ممکن است اغراق نباشد اگر بگوییم 70٪ کار در وب انجام شده است. بنابراین ، نیاز به طراحی یک مرکز درمانی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. مانند هر وب سایت دیگری ، دستورالعمل هایی در مورد نحوه طراحی سایت های پزشکی و پزشکی وجود دارد تا بتوانید با پیروی از آنها نتایج خوبی بگیرید.

در برنامه ریزی یک مرکز درمانی با پزشکان چه ملاحظاتی را باید در نظر بگیریم؟
نام مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم در طراحی هر وب سایت انتخاب نام مناسب برای دسته آن است. بسیاری از پزشکان اغلب از نام های خود برای طراحی وب سایت های پزشکی استفاده می کنند. هنگام برنامه ریزی یک رویداد پزشکی با پزشکان ، اسمی را انتخاب کنید که مخاطبان شما بتوانند آن را به خاطر بسپارند. یک نام کوتاه و تعداد کمی از حروف که یک کلمه با تخصص شما مرتبط است.

درباره اینکه چرا آنلاین هستید توضیح دهید

اگر قبل از شروع به طراحی وب سایت هدف خود را مشخص نکنید ، کل مراحل طراحی وب سایت برای شما بی فایده و گران خواهد بود. شما باید بدانید که وب سایت این دکتر چه چیزی را می خواهد ارائه دهد:

آنها را به پزشکان و مسئولان معرفی کنید.
تیم های پزشکی و خدماتی را که آنها ارائه می دهند معرفی کنید.
اطلاعات را به بیماران و سایر پزشکان ارائه دهید.
ارتقا محصولات بهداشتی و دارویی.
پلی اتیلن…

اهداف طراحی وب سایت با توجه به نیاز بازار در صنعت دارو و نیازهای شما می تواند بیش از موارد فوق باشد. مهم این است که شما قبل از شروع ارزیابی وضعیت پزشکی خود با پزشکان ، این اهداف را تعیین کنید.

از خدمات قابل اعتماد استفاده کنید

مانند هر وب سایت دیگری ، بارگذاری سریع یک سایت پزشکی بسیار مهم است. اگر سرور مناسب را انتخاب نکنید ، مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. علاوه بر این ، در حالی که موتورهای جستجو وب سایت شما را بررسی می کنند ، شما رتبه بندی موتور جستجو را از دست خواهید داد که نتیجه بسیار بدتری است.

در طراحی وب سایت از فناوری جدید استفاده کنید

امروزه حتی بیماران به طور فزاینده ای از استفاده از فناوری و اینترنت آگاه می شوند. اگر یک پزشک نتواند از طریق فناوری روز با بیمار خود ارتباط برقرار کند ، بخش عمده ای از مخاطبان خود را از دست می دهد.

به یک موتور جستجو فکر کنید

هنگام طراحی یک وب سایت پزشکی ، نباید بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را فراموش کنید. در هر نقطه از تصویر ، به ایده هایی توجه کنید که در زمینه SEO مهم هستند. برخی از وب سایت های پزشکی به جای نام هایی که برای کاربر و موتور جستجو مشخص نیست ، قوانین و اطلاعاتی در وب سایت های خود دارند. در چنین شرایطی ، اگر هنگام برنامه ریزی یک مرکز پزشکی امکانات مناسب ایجاد نشود ، با خطر ایمنی روبرو خواهید شد.

در طراحی یک مرکز درمانی به نیاز بازدید کنندگان (بیماران) پاسخ دهید

طراحی وب سایت بیمارستان باید حرفه ای و مدرن باشد. در واقع ، تجربه انسانی (UX) در طراحی وب سایت های پزشکی بسیار مهم است. فقط با چند کلیک ساده می توان به تمام اطلاعات دسترسی داشت ، تا بازدید کنندگان به سرعت به محتوای مورد نیاز خود برسند. تحقیقات نشان می دهد که بازدید کنندگان از وب سایت باید بتوانند اطلاعات لازم را در مدت 5 تا 10 ثانیه بدست آورند. در غیر این صورت احتمال اینکه وب سایت شما را ترک کنند بیشتر است.

انتشارات رسانه ای خاص و فیلم های مرتبط را در وب سایت خود منتشر کنید

تقریباً 73٪ افراد برای جستجوی اطلاعات در مورد یک بیماری و روشهای درمانی آن به وب سایت مراجعه می کنند. کیفیت محتوا در وب سایت نه تنها بازدید کننده را قادر می سازد مشتری شود ، بلکه بر نمره وب سایت شما در موتورهای جستجو نیز تأثیر می گذارد.

نکاتی درباره آنچه در وب سایت است

علاوه بر تصویر وب سایت پزشکی از نظر شکل ظاهری و فناوری استفاده شده ، محتوای وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. در آخر ، مخاطبان شما به دلیل این اطلاعات به وب سایت شما می آیند. بنابراین ، هنگام طراحی “وب سایت با وب سایت پزشکان” ، نحوه جمع آوری اطلاعات ، انتخاب تصاویر و دسته های اصلی همه موارد در نظرات می تواند در طراحی “وب سایت پزشکی” مفید باشد. .

“وب سایت” باید اشاره به خدمات و خدمات ارائه شده توسط یک کلینیک تخصصی یا پزشک باشد.
مقالاتی در مورد بیماری های مختلف و علائم آنها ، با درمان های اخیر استفاده شده است.
از عکس ها و عکس های واقعی و اطلاعات مربوط به آن برای دستگاه های پزشکی استفاده کنید.
با اطلاعات دقیق ، یک به روزرسانی رزومه را از پزشک یا پزشک خود تهیه کنید. اگر وب سایت مربوط به پزشکان خانگی است ، این مورد باید برای پزشکان مختلف و تخصص آنها در نظر گرفته شود.

تصاویر نمای بیرونی و داخلی مطب یا بیمارستان و تجهیزات موجود در وب سایت.
با استفاده از تصاویر و فیلم های پزشکی مخاطبان را درگیر خود کرده و مواردی را که بازدید کنندگان از بازدیدکنندگان یک وب سایت پزشکی استفاده می کنند ایجاد کنید.
هنگام برنامه ریزی یک مرکز درمانی ، حتما فرصتی را برای بیماران در نظر بگیرید تا نظر خود را بیان کنند. باید فرصتی باشد که سولات آنها را بپرسید تا بتوانند به راحتی پزشک مورد نظر خود را پیدا کرده و با آن تماس بگیرند.
یک وبلاگ به طور مرتب به روز می شود و اطلاعات مهم پزشکی ، تاریخچه پزشکی و توصیه های لازم بهداشتی را ارائه می دهد.
شبکه های ارتباطی همراه با ارتباطات اطلاعاتی باید از نظر مخاطبان باشد تا بتوانند به راحتی با پزشک بالینی تعامل داشته باشند.
با اطلاعاتی درباره نحوه دسترسی به این بیمارستان ، مطب یا داروخانه نقشه ای تهیه کنید.
هنگام برنامه ریزی یک مرکز درمانی ، جدول روز و ساعتی که پزشکان در مطب یا بیمارستان هستند را در نظر بگیرید. این می تواند برای بیماران بسیار مفید باشد ، زیرا آنها به راحتی می توانند زمان مناسب مراجعه به پزشک را پیدا کنند.
ایده نهایی در نوشتن وب سایت پزشکان

فراموش نکنید که وب سایت باید مانند هر وب سایت دیگری طوری طراحی شود که به راحتی در هر دستگاهی از جمله دسک تاپ ، موبایل و دسک تاپ قابل مشاهده باشد.

اطلاعات اخیر و تصاویر مربوط به آن می تواند به جذب سایت پزشکی کمک کرده و آن را در موتورهای جستجو بیشتر نمایان سازد. اگر برای خود یا مجموعه خود یک مرکز درمانی در نظر نگرفته اید ، لطفاً برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

به زودی خواهید فهمید که برنامه ریزی شرایط پزشکی برای پزشکان کار شما را آسان تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید