بررسی علل تنفر گوگل از بعضی سایت ها

قوانین گوگل وجود دارد ، بنابراین صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی یا تجارت الکترونیکی می توانند در فضای مجازی موفق باشند و در نهایت به سطح بالایی دست پیدا کنند. Google از وب سایتهایی متناسب است که با 7 مورد زیر مطابقت ندارند ، به عبارت دیگر ، آنها را در رتبه بالایی قرار نمی دهد.

7 دلیل برای اینکه Google از وب سایت شما متنفر است این 7 اصل توسعه وب سایت است.

وب سایت شما از سیستم مدیریت محتوای SEO (CMS) پشتیبانی نمی کند.

قدرتمندترین وب سایت ها به کمک CMS قدرتمند هستند. بدیهی است که گوگل وردپرس را بیش از هر CMS دیگری در میان این نوع سیستم های مدیریت محتوا دوست دارد ، بنابراین بهترین ایده برای دوست داشتن و استفاده از وردپرس خواهد بود. (وردپرس به اندازه کافی قدرتمند برای مدیریت وب سایت های شرکتی است و بهترین انتخاب در میان بیشتر بازاریاب های فروشگاه های امروزی است!)

سایت شما مسئولیتی ندارد! (زبان عامیانه همراه نیست!)

این واقعیت که وب سایت شما در تلفن همراه شما به خوبی نشان داده نمی شود و از نظر موبایل دوستانه نیست ، عامل مهمی است که مانع از نمایش شما در Google می شود. اینجا را کلیک کنید تا از وضعیت سایت خود در تلفن های همراه مطلع شوید ، Google پاسخ صحیحی به شما می دهد.

هیچ نقشه ای در سایت شما وجود ندارد!

نقشه سایت لیستی از صفحات وب شما را به گوگل ارائه می دهد ، بنابراین گوگل و سایر موتورهای جستجو می توانند از آن برای آشنایی با صفحات وب و درک ساختار سایت شما استفاده کنند. نقشه های سایت معنای وب سایت و محتوای موجود در خزنده های وب در موتورهای جستجو را دارد.

استفاده نادرست از پرونده های robots.text

از پرونده های robots.text برای کمک به موتورهای جستجو استفاده می شود که صفحات و بخشهای سایت شما را نادیده بگیرند. اگر این کار را به درستی انجام ندهید و به طور تصادفی از خزنده های وب به صفحات اصلی سایت خود جلوگیری کنید ، به نمایش وب سایت خود در فضای مجازی آسیب قابل توجهی وارد خواهید کرد.

صفحات وب شما پر از پیوندهای ناقص ، 404 صفحه ، تغییر مسیرهای موقتی است

آیا اخیراً سایت خود را دوباره طراحی کرده اید؟ آیا صفحات سایت قدیمی خود را حذف کردید؟ آیا ساختار URL برخی از صفحات خود را تغییر داده اید؟ اگر پاسخ “بله” باشد ، اگر این URL ها به درستی هدایت نشوند ، هنگام ایجاد سایت جدید ، این تغییرات در URL باعث 404 خطا می شود. این مشکلات منجر به رد سئو و سو audience مدیریت مخاطبان می شود و باید در اسرع وقت برطرف شوند. حتماً به جای روترهای موقت ، 201 برنامه معمول دارید. برخلاف خطاهای 301 ، خطاهای موقت مقدار SEO را از یک URL به URL دیگر منتقل نمی کنند.

بدون توضیحات متا و متن جایگزین تصویر. (متن تصویر Alt)

از آنجا که Google قادر به دیدن تصویر ارسال شده در سایت نخواهد بود ، بنابراین باید متنی وجود داشته باشد که در عوض نمایش داده شود. Google به شما کمک می کند درک کنید که تصویر از متن چیست و چگونه با آن ارتباط برقرار می کند. Google هنگام استفاده از تصاویر در سایت بدون تغییر متن نمی تواند تصاویر را مشاهده و مشاهده کند. حتی هنگام انتخاب تصاویر برای کلمات کلیدی هدف و توضیحات مرتبط ، Google نمی تواند تصویر را تشخیص دهد ، بنابراین موتور جستجوی محتوای شما را در بخش تصاویر شامل نمی شود.

Google همچنین از متا توضیحات برای درک محتوای صفحات وب شما استفاده می کند. همچنین کاربران وقتی نتایج مختلفی از سوالات جستجو را مشاهده می کنند ، توضیحات متا را مشاهده می کنند. متای توصیفی ، غنی از کلمات کلیدی به کاربران وب و موتورهای جستجو این امکان را می دهد تا بلافاصله بفهمند که وب سایت شما از چه قرار است. .

وب سایت شما تکراری ، با کیفیت پایین و پر از محتوای هرزنامه است!

همانطور که همه ما می دانیم ، محتوا مهمترین قسمت یک سایت است ، بنابراین نباید باعث تعجب ما شود که SEO در محتوا افزایش می یابد. اگر از تکنیک های منسوخ و ناخواسته SEO استفاده می کنید ، به عنوان مثال اگر با پیوندهایی به وب سایت جدید خود مراجعه کنید ، Google شما را جریمه می کند. مطمئن شوید که صفحات مخفی ندارید و متن با رنگ پس زمینه مطابقت ندارد. تمرکز روی محتوای شما برای شما جالب خواهد بود ، تکراری نخواهد بود ، پر از کلمات بی کیفیت و کلیدی نخواهد بود. در این صورت ، موتورهای جستجو توجه زیادی به سایت شما ندارند. دسترسی به محتوای با کیفیت و ثابت که به بازدیدکنندگان شما ارزش افزوده می دهد.

اکنون حقیقت گریزناپذیر این است که گوگل قابل فریب نیست. برای دستیابی به سطح بالایی در فضای مجازی و موتورهای جستجوی آنلاین ، باید از قوانین پیروی کنید. اگر وب سایت ها از 7 اصل توسعه وب سایت مانند سیستم مدیریت محتوا ، نقشه سایت ، متن تبادل تصویر ، توضیحات متا و … پیروی کنند ، قطعاً سئو در آنها رصد می شود و گوگل از سایت آنها متنفر نیست و از مشخصات بالایی برخوردار است. آنها در وب سایت های رتبه بندی شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید