خبرهای جدید در آموزش سالیدورک

SOLIDWORKS Sell نسخه اصلی خود را در تاریخ 16 مه منتشر کرد. این شامل بهبودهای درخواستی است. بیایید در کلاس آموزش سالیدورک نگاهی سریع به این پست بیندازیم.

مواد نقش مهمی در سفارشی سازی دارند زیرا در ظاهر محصول ظاهر می شوند و تأثیر زیادی در تصمیمات خرید مصرف کننده دارند. داده های تجزیه و تحلیل وب نشان می دهد که حدود 40٪ از کلیک های آنلاین در انتخاب مواد انجام می شود ، که بسیار بیشتر از کلیک های گروهی یا تغییرات هندسی است. بنابراین ، محتوا مسئله مهمی در نیازهای مشتریان بود.

همانطور که در شکل 1 نشان داده شده است ، 266 مورد استاندارد SOLIDWORKS در نسخه ماه مه به کتابخانه مواد آنلاین Design Editor اضافه شده است. فراموش نکنید که برای یافتن دسته SOLIDWORKS به ase ase بروید.

 

شکل 1. 266 ماده استاندارد SOLIDWORKS به کتابخانه مواد آنلاین اضافه شده است.
این یک گام به جلو از چند جهت است.

این لیست مواد اضافی را برای انتخاب کاربران فراهم می کند. این شامل انواع پرطرفداری مانند چوب ، فلز ، پلاستیک ، پارچه و لاستیک است که به این معنی است که کاربران اکنون می توانند در وقت و تلاش لازم برای بازآفرینی دستی آنها صرفه جویی کنند.
روند کار بدین صورت است که مدل SOLIDWORKS به این مواد استاندارد اختصاص یافته و سپس بصورت آنلاین منتشر می شود ، جایی که مواد به طور خودکار در ویرایشگر طراحی ظاهر می شوند. در حال حاضر اولین برداشت آنلاین برای کاربران ، به ویژه افرادی که تازه وارد SOLIDWORKS Sell هستند ، بسیار امن تر و توانمندتر است. شکل 2 مقایسه مدل بلندگو در SOLIDWORKS ، همراه با ظاهر پیش فرض نسخه های قبلی و نسخه 2.11.3 را نشان می دهد. نتیجه پیش فرض جذاب تر از قبل به نظر می رسد و در تخصیص دستی مواد صرفه جویی می کند. البته تجسم نیز با تنظیمات صحنه مانند نور ، زاویه دید ، سایه و تصاویر صحنه پس زمینه تعیین می شود. به همین دلیل نگاه از پیکربندی از چپ به راست کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما همه مواد قابل احترام هستند.

شکل 2. مقایسه بصری بین مدل بلندگو در SOLIDWORKS ، پیش فرض نسخه های قبلی و نسخه 2.11.3 را نشان می دهد.
اگر در SOLIDWORKS یک ماده را به بخشی اختصاص دهید ، اما مواد مختلف در چهره آن ، پایان های مختلفی مانند جلا ، مات یا ساتن را نشان می دهد ، این کارهای شخصی بصورت آنلاین تحویل داده می شوند. این نیاز عملی برای اتمام سطح چند روی یک جز single را برطرف می کند. شکل 3 نشان می دهد که قاب بلندگو به طور کلی یک ماده چوب افرا جلا یافته را حمل می کند ، در حالی که دیوارها با یک پوشش ساتن افرا کار می کنند تا کمتر براق یا لغزنده شود.

شکل 3. مواد مختلف سطح روی قاب بلندگو.
کیفیت تصویر بین SOLIDWORKS و ویرایشگر طراحی ، پردازش استاتیک و واقعیت افزوده (AR) مطابقت دارد. اکنون شرکت ها لازم نیست نگران ظاهر و احساس ناسازگار مواد بین چندین محیط باشند.
لطفا توجه داشته باشید که همه مواد استاندارد SOLIDWORKS در حال حاضر اضافه نشده اند. به عنوان مثال ، Adar Halacha در SOLIDWORKS در حال حاضر در فهرست آنلاین در دسترس نیست. همچنین این افزودنی هنوز شامل مواد SOLIDWORKS سفارشی توسط کاربر نشده است. به عنوان مثال ، اگر یک ماده برنجی SOLIDWORKS بازیگران را که در شکل 1 انتخاب شده است به بخشی اختصاص دهید ، اما رنگ آن را دستی به آبی تغییر دهید ، در حال حاضر این رنگ سفارشی به طور خودکار به پیکربندی آنلاین منتقل نمی شود. امیدواریم این ویژگی مادی در آینده نیز بهبود یابد.

مواد فقط به خوبی هندسه های حامل آنها به نظر می رسند. در اینجا یک پیشرفت قابل توجه دیگر در مورد کیفیت هندسه حاصل می شود. در گذشته ، غلطک ها ممکن است به عنوان بخشی از وضوح تبلیغات درشت ظاهر نشوند ، همانطور که در شکل 4 نشان داده شده است.

 

شکل 4. سیلندرها لبه هایی را در وضوح تبلیغات درشت در نسخه های قبلی نشان می دهند.
بنابراین ، کاربران برای دستیابی به هندسه های صاف مجبور بودند وضوح هندسی را از Coarse به Fine افزایش دهند ، اما وضوح Fine می تواند اندازه پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد (در این حالت 2.15 مگابایت) که باعث کند شدن پاسخ های پیکربندی آنلاین می شود.

این نسخه جدید همراه با نسخه های جدید ناشر در 3.2 ارائه می شود. توصیه می شود برای لذت بردن از جدیدترین پیشرفت ها ، پلاگین SOLIDWORKS Sell Publisher خود را ارتقا دهید. شکل 5 هندسه های صاف را در وضوح درشت نشان می دهد و اندازه پرونده آن فقط 0.07 مگابایت است ، یا 3 درصد از نتیجه صاف قبلی 2.15 مگابایت. بنابراین عملکرد آنلاین در حال حاضر حتی با مدل های با کیفیت بسیار سریعتر است.

اکنون با داشتن مواد و هندسه های با کیفیت ، بیایید ببینیم که چگونه می توان یک صفحه وب را برای نمایش آنها جمع کرد. همانطور که در پست قبلی نشان داده شده است ، می توانید با استفاده از مدیر طرح رمزگذاری نشده ، یک صفحه وب با پیکربندی مشابه اجرای LEGO ایجاد کنید. همه ما از اهمیت طراحی های پاسخگو برای صفحه های موبایل می دانیم. داده های تجزیه و تحلیل آنلاین نشان می دهد که بیش از یک سوم بازدیدها از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود که برای موارد استفاده محبوب AR مناسب ، معمول و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید