خلاقیت بازاریابی با آموزش موشن گرافیک

همواره در مباحث بازاریابی و پروموت کردن یک برند و یک کمپین تبلیغاتی مواردی که اهمیت خوبی پیدا میکنند در یک مدیایی است که دیده شده و تاثیر گذار باشد. یکی از مهم ترین ان ها موشن گرافیک بوده که میتواند تصاویر متحرکی را ارائه کرده و با توجه به فضای مناسب برای ارائه آن، موشن گرافیک و یادگیری این مهارت و طرز تهیه موشن گرافیک به کمک کلاس های آموزش موشن گرافیک در حال حاضر نقش به سزایی را در این زمینه ایفا خواهد کرد. شما با آموزش موشن گرافیک میتوانید یک برند را به زیبایی در قالب صحنه های موشن گرافیک به نمایش درآورده و در محل های مورد نظر خود پروموت نمایید.

خلاق بودن یک چالش است و همه ما گاهی گیر می کنیم اما دوره های موشن گرافیک می توانند در این مورد به شما کمک کنند . با استفاده از این بخش همکاری در این کلاس آموزش موشن گرافیک ، الهام بخش طراحی پروژه حرکت شخصی بعدی خود باشید و یادگیری موشن گرافیک را شروع کنید.
دو دوست در یک خلاقیت خلاقانه مصمم بودند که چند انیمیشن هنری احمقانه به کمک آموزش موشن گرافیک ایجاد کنند ، اما هیچ یک از آنها ایده ای برای انجام دادن نداشتند ، حتی ایده ای برای شروع کار نداشتند!

 

خوشبختانه کسی به تازگی یک پیراهن بیمار را به کمک آموزش موشن گرافیک با افتر افکت طراحی کرده بود. آنچه در پی آن جادوی همکاری بود. جان ریدل و سوفی لی (معروف به گوفی) فکر می کنند برای جامعه بسیار سرگرم کننده و احتمالاً  سودمند خواهد بود که کل روند پروژه همکاری مشترک خود را در طی کلاس موشن گرافی ، از شروع گل آلود به دلالان ناامید کننده و نتایج پیروزمندانه ساخت موشن گرافیک با افتر افکت ، به اشتراک بگذارند.
در این جا یک شکست وجود دارد:
گروه را ملاقات کن
چرا این هنرمندان همکاری کردند
طرح اصلی تی شرت چه بود؟
طرح ها و مفاهیم انیمیشن
تابلوهای استوری / تابلوی خلق و خوی برای تصویرگری بهتر
طراحی لاستیک
انیمیشن / Pre-Vis
ساخت انیمیشن
از چه برنامه هایی برای درست کردن موشن گرافیک استفاده می شود
همکاری آنلاین برای یک تیم از راه دور
کار ویرایش با آموزش موشن گرافیک در حال انجام است
انیمیشن نهایی
درس و تأمل
بیایید این کار را در این کلاس آموزش موشن گرافی انجام دهیم
سلام! سوفی با من ملاقات کرد.
هنر همکاری
ویمئو –
چگونه وارد این صنعت درست کردن موشن گرافیک شدید؟
من همیشه می دانستم که می خواهم در زمینه خلاقیت حرفه ای را دنبال کنم ، اما نمی دانستم از کجا شروع کنم و یا با چه کاری شروع کنم. در ابتدا ، من طراحی گرافیک می خواندم زیرا علاقه مند بودم در مارک های لباس خیابانی کار کنم که هم با کارهای هنری چاپی و هم ویراستاری مرتبط هستند. من همچنین می خواستم پیراهن و کفش ورزشی نام تجاری خودم را داشته باشم ، بنابراین فکر کردم این آموزش موشن گرافیک با افتر افکت شروع خوبی است.
در طول سال دوم و سوم حضور در SCAD ، در یک کانکس بسیار نزدیک به ساختمانی زندگی می کردم که به برنامه هایی مانند طراحی انیمیشن ، انیمیشن و جلوه های تصویری اختصاص یافته بود. ساختمان 24 ساعته باز بود بنابراین من به وظایف خود کار کردم و در آنجا خیلی متوقف شدم. من به طور طبیعی با دانشجویانی که در آن مناطق تحصیل می کردند دوست شدم ، پروژه های آموزشی موشن گرافیک آنها را دیدم و شنیدم که آنها چقدر علاقه مند به آنچه انجام داده و آموخته اند هستند.
من همیشه در کنار علاقه به آموزش موشن گرافیک عاشق خواندن مانگا ، تماشای کارتون و لذت بردن از کارهای داستان محور بوده ام ، اما هرگز تصور نمی کردم که در صنعت انیمیشن باشم – یا فکر می کردم از این طریق بتوانم امرار معاش کنم. این یک چشم واقعی برای من بود و کمی کنجکاوی بیشتر و بیشتر درخشان می شد. و احمق من به دلیل اینکه احساس کردم بعضی از نقاط از دست رفته از نظر تلاش های خلاقانه من مرتبط هستند ، رشته خود را به سمت طراحی رسانه و آموزش موشن گرافیک تغییر دادم.
هنر همکاری jofie-4.jpg
در مدرسه ، ما یک کنفرانس به رهبری دانش آموزان به نام CoMotion برگزار می کنیم و در اینجا مجبور شده ام با بسیاری از مبتکران شگفت انگیز که قبل از فارغ التحصیلی من در صنعت کار می کردند ، ملاقات و صحبت کنم. سپس من یک فرصت کارآموزی در Oddfellows داشتم که خوشبختانه به یک موقعیت کارمندی تبدیل شد. من توانستم با افراد و شرکتهای با استعدادی همکاری کنم که به من امکان می داد در طول مدت حضورم در استودیو روابط بسیار خوبی در صنعت ایجاد کنم. و اکنون ، من سفر مستقل خود را آغاز کردم تا از تمام تجربیات و فرصت های خود برای آموزش موشن گرافیک استفاده کنم و آنها را در کارهای امروزم به کار ببرم.
چه پروژه هایی را قبلاً در زمینه ی آموزش موشن گرافیک به اتمام رسانده اید؟
هنر همکاری Jovi 3.jpg
قبل از این انیمیشن ، من بسیاری از تصاویر و پروژه های انیمیشن را انجام دادم که بسیار لذت بردم ، اما در اینجا برخی از آنها آورده شده است:
رویا
افتتاحیه عناوین FITC 2019 در تورنتو
سیلویا دوپونت
قراردادن توییت
کاتیتو
تصویر جلد برای Design for Motion 2nd Edition
برخی مادربردهای ابری 1.2. 3.
در مورد مدرسه حرکت چگونه شنیدید؟
هنر همکاری jofie-5.jpg
بیشتر کار های آموزش موشن گرافیک از طریق پادکست SOM. در سال آخر تحصیل در SCAD ، من با دوستم گرتل کامینگز زندگی کردم – او همچنین یک طراح حرکت عالی است – و ما هر دو بسیار کنجکاو بودیم که دنیای واقعی مانند دانش آموزان چگونه باشد. بنابراین ما به پادکست خود گوش می دادیم تا ایده های سازندگان را بشنویم ، چیزی که ما قادر به یادگیری آن از مدرسه نبودیم. این قطعاً به ما کمک کرد که به ویژه وقتی از فینال جام جهانی عبور کردیم ، هیجان زده شویم!
چگونه با جان آشنا شدی؟
من و جان تقریباً همزمان در Oddfellows در زمینه ی نحوه ساخت موشن گرافی کار کردیم و از آن زمان ما همکاری خوبی داشته ایم و او یکی از انیماتورهای مورد علاقه من است 🙂
سلام! با جان ریدل آشنا شوید
هنر همکاری jofie-2.jpg
IG – @ jriedzz
انیماتور در Oddfellows
چگونه وارد این صنعت ساخت موشن گرافی شدید؟
به نوعی افزایشی بود. از زمانی که در دانشگاه بودم با انیمیشن تجاری بیشتری روبرو شدم انیمیشن به من الهام بخشیده است. من طراحی گرافیک و UX را در NCSU مطالعه کردم ، After Effects را برداشتم و تا حدودی تحت فشار قرار گرفتم تا طرح ها را به حرکت درآورم.
قبل از شروع دوره موشن گرافی، بعد از مدرسه ، من به عنوان یک طراح پایه در Big Spaceship در بروکلین به کار مشغول شدم ، جایی که چیزهای زیادی در مورد این جنبه از دنیای محتوای تجاری آموختم ، اما در نهایت فهمیدم که موقعیت من در آژانس منجر به کار انیمیشن زیادی نخواهد شد. بنابراین ، من تصمیم گرفتم مجموعه مهارت های خود را گسترش دهم و یک دوره آنلاین را امتحان کردم تا انیمیشن سنتی را با موشن گرافیک امتحان کنم. در حالی که من با ایجاد صفحات شخصی بیشتر بسیار لذت بردم

دیدگاهتان را بنویسید