راهنمای طراحی یک UX خوب

بدون شک طراحی UX که بر اساس معماری ، ساختار اطلاعاتی و محتوای وب سایت کاربر پسند و کاربر پسند است ، یکی از مهمترین ویژگی های بهترین سایت هاست. امروزه ، ساختار کلیه اطلاعات وب سایت از طریق یک تیم انجام می شود: طراحان وب ، توسعه دهندگان وب و تولیدکنندگان محتوا.

معماری و ساختار اطلاعات و محتوا ، که شامل ایجاد و ساختاردهی اطلاعات برای یک وب سایت ، برنامه یا سایر پروژه های دیجیتالی است ، به کاربران کمک می کند تا با سهولت و آسانی از وب سایت یا برنامه استفاده کنند. نظر خود را پیدا کنید

هدف اصلی ساختار داده و معماری دستیابی به اهداف م businessثر تجاری ، اهداف بازار و افزایش نرخ فروش در همه سیستم عامل ها مانند تبلت ها ، دسکتاپ ها و موبایل است.
ساختار اطلاعات و معماری منجر به ایجاد ساختار محتوایی می شود که از پیچیدگی و سردرگمی کاربران به دور باشد و اساس آن بر پایه اطمینان از کاربر پسند بودن طراحی وب سایت است.

هنگامی که معماری اطلاعات وب سایت شناخته شد ، طراحان UX می توانند سایت را ایجاد کنند. در این مرحله ، طراحان UX علاوه بر سهولت پیمایش ، باید عواملی را که باعث افزایش جذابیت مخاطبان و تعامل با وب سایت می شوند ، در نظر بگیرند.

برای اینکه بتوانید یک UX خوب برای وب سایتی باشید که از ساختار و معماری مناسبی برخوردار است ، باید موارد زیر را بررسی کنید.

بازار هدف و ارتباطات را بفهمید

در ابتدای فرآیند معماری اطلاعات ، باید بدانیم که چگونه می خواهیم به مخاطبان سایت کمک کنیم. هدف شما از ایجاد این وب سایت چیست؟

جهت یابی

وقتی دانستید که چگونه وب سایت مشاغل شما می خواهد به مخاطبان شما کمک کند ، چه اطلاعاتی باید در بازار هدف خود ارائه دهید ، وقت آن است که یک نقشه سایت تهیه کنید و نحوه تعامل مخاطبان با وب سایت شما چیست.

طراحی و ظاهر وب سایت

در این مرحله ، یک نمودار شماتیک ساده برای نشان دادن مسیر صفحه به صفحه بازدید کنندگان سایت باید تهیه شود. در پایان این مرحله می توانید سیم باز از وب سایت کسب و کار خود دریافت کنید.

قبل از راه اندازی یک وب سایت با طراحی جدید ، باید یک بار دیگر کاربرپسندی ، سهولت تعامل در همه صفحات وب سایت را آزمایش کنید و قبل از افتتاح وب سایت ، از نتایج توسعه طراحی وب سایت استفاده کنید.

یک طراحی UX خوب در هنگام طراحی بهترین وب سایت بسیار م effectiveثر است و با توجه به نیاز مخاطبان و هدف دسترسی به وب سایت مشاغل خود ، طراحی خوب UX ، ساختار و معماری را به خاطر بسپارید. ؟ “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

دیدگاهتان را بنویسید