مزایای فراوان یادگیری برنامه Ui

در این مقاله از آموزش Ui به سایت های خارجی پیوند دهید. ما بسیاری از مزایای یادگیری طراحی UI را بررسی کردیم.

دنیای ما در حال تغییر است و فناوری به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی مهم از زندگی روزمره ما است. از خرید محصولات گرفته تا پرداخت قبوض ، ما از دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم تا بسیاری از این کارها را بصورت آنلاین انجام دهیم.

 

از آنجا که کاربران بیشتری از آموزش Ui به این سیستم عامل های آنلاین اعتماد دارند ، درک اهمیت UX آسان است. نحوه تفکر و احساس ما درباره تجربیات دیجیتال ارتباط زیادی با شکل و شمایل این محصولات و سیستم عامل ها دارد – این تقاضای زیادی را برای مسئولین این طراحی ایجاد می کند. طراحان گرافیک ، طراحان UX / UI و طراحان انیمیشن در حال طراحی تجربه های کاربر محصول هستند و شرکت ها اکنون از اهمیت این نقش ها آگاه هستند.

 

اگر در این زمینه هستید (یا مشتاق حضور در این زمینه هستید) ، پیگیری زمان بسیار مهم است. در این مقاله ، ما پنج مزیت اصلی یادگیری طراحی UX / UI و آنچه شما باید بدانید را بحث خواهیم کرد.

 

شما چیزی فراتر از مهارت های طراحی خواهید آموخت.

طراحی UX دقیقاً چیست؟ به عنوان پیش زمینه ، طراحی UX ترکیبی از روش ها و ابزارهایی است که طراحان را قادر می سازد تا مشکلات عملی را حل کرده و محصولات را کاربردی ، قابل اعتماد و سرگرم کننده کنند.

 

اگرچه روند طراحی خاص برای هر پروژه در آموزش Ui است ، اما مراحل اساسی وجود دارد:

 

-پژوهش: نیازهای کاربر و تجارت را درک کنید و راه حل هایی برای مشکلات پیدا کنید

ایده: در مورد چگونگی حل مسئله فرضیه هایی بیان کنید

نمونه اولیه: نمونه اولیه یا راه حل کامل ایجاد کنید

-Test: نمونه اولیه یا راه حل کامل را با کاربران تأیید کنید

با انجام این فرآیند در آموزش Ui ، مهارت های اضافی زیادی نیز کسب خواهید کرد. این مهارت ها عبارتند از:

🇨🇳🇨🇳 طراحی UX هنر و دانش حل مشکلات کاربر است. قبل از خلق چیزی ، طراحان باید بدانند که چه مشکلی را حل می کنند و برای چه کسی. وقتی می فهمید برای چه کسی طراحی می کنید ، طراحی شما قویتر می شود.

بیشتر طراحان ارتباطات در یک تیم کار می کنند ، بنابراین شما ممکن است با افراد مختلفی از جمله توسعه دهندگان ، کارشناسان بازاریابی و سایر طراحان تعامل داشته باشید. شما باید یاد بگیرید که چگونه با هم کار کنید ، ایده های خود را به اشتراک بگذارید و به خوبی ارتباط برقرار کنید.

کلاس آموزش ui ux هیچ طراحی UI بدون طراحی UX ندارد. بنابراین ، توصیه می شود که مدتی را صرف یادگیری طراحی رابط کاربری کنید. با اصول طراحی UI مانند استفاده از رنگ و تایپوگرافی شروع کنید و سپس به سراغ کارهای پیچیده تری بروید ، مانند طراحی UI.

شما می توانید زندگی یک شخص را تحت تأثیر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید