معرفی بهترین خدمات چت آنلاین مزایای چت آنلاین برای وب سایت شما

در سالهای اخیر احتمالاً نمادی را در گوشه صفحه مشاهده کرده اید که می توانید با کلیک بر روی تیم پشتیبانی مجموعه ، از آن بازدید کنید. اما مزایای چت آنلاین برای وب سایت هایی که همه به آنها مراجعه کرده اند چیست و بهترین خدمات چیست؟

چت آنلاین چیست؟

گپ آنلاین سرویسی است که می توانید از آن برای برقراری ارتباط با پشتیبانی ، تیم فروش یا هر متخصص دیگری که تجارت در هر سایتی مشخص کرده استفاده کنید. در پنجره ای که باز می شود ، می توانید با کارشناس صحبت کنید و می توانید س themالات قبل از خرید یا مشکلات پس از خرید را از آنها بپرسید.

اهمیت چت آنلاین برای وب سایت شما

بسیاری از کاربران هستند که علاقه زیادی به تهیه بلیط یا تماس و ماندن در پشت خط ندارند. از طرف دیگر ، آنها می خواهند به محض حضور در سایت و تماس با تیم متخصص شما ، سوالات و مشکلات خود را بپرسند ، بنابراین داشتن چت آنلاین با سایر خدمات مانند بلیط ، ایمیل ، تماس تلفنی یا پر کردن فرم ها خیلی مهم.
از طرف دیگر ، تجربه خوبی برای مشتری است و نیازی به ترک صفحات نیست. در عین حال می تواند با خیال راحت و بدون نگرانی از وقت ، س questionsالات و مشکلات خود را حل کند.

مزایای چت آنلاین

این سرویس یکی از ابزارهایی است که به دلیل مزایای فراوان استفاده از آن بسیار گسترده شده است و فرهنگ استفاده از آن بین مجموعه ها و مشتریان کاملاً برقرار است. در اینجا مزایای چت آنلاین است:

ارتباط موثر: کاربران همیشه دوست دارند برای پرسیدن س questionsال و حل مشکلات خود با کارشناسان و اعضای گروه های تجاری ارتباط برقرار کنند. اما آنها از تماس با ایمیل یا تلفن خودداری می کنند. بنابراین بهترین راه برای برقراری ارتباط موثر استفاده از چت آنلاین است.
بهبود نرخ تبدیل: رایج ترین کاربرد گپ آنلاین مشاوره و پاسخ به س questionsالات قبل از خرید است. بنابراین وقتی کاربری وارد سایت می شود و به درستی راهنمایی می شود ، نرخ تبدیل شما افزایش می یابد و تعداد بیشتری از آنها خریدار می شوند.
افزایش فروش: با توجه به موارد فوق طبیعی است که فروش شما افزایش یابد و خریدار بارها و بارها به سایت شما مراجعه کرده و خرید کند.
کاهش هزینه ها: نه تنها می توانید به طور همزمان با کاربران مختلف چت کنید و از ظرفیت یک متخصص حداکثر استفاده را ببرید ، بلکه می توانید هزینه های اضافی را نیز کاهش دهید.

مدیریت بهتر: وقتی می توانید ارتباط خوب و فوری با کاربران و مشتریان داشته باشید ، می توانید مشکلات موجود را به خوبی حل کرده و نیازهای آنها را شناسایی کنید.
افزایش رضایت: کاربران از دریافت پاسخ سوالات و مشکلات خود در حال حاضر بسیار خوشحال خواهند شد و رضایت آنها از شما دو برابر خواهد شد.
افزایش اعتماد: کاربران دوست دارند راحت تر با کارشناسان صحبت کنند و استفاده از چت آنلاین نه تنها چنین شرایطی را فراهم می کند ، بلکه باعث افزایش آنها نسبت به شما می شود.
معرفی بهترین خدمات گفتگوی آنلاین ایرانی و خارجی

شرکت های مختلفی در ایران جهان در زمینه ارائه خدمات گفتگوی آنلاین فعال هستند که هر یک با توجه به شباهت آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را به مشتریان ارائه می دهند. اگر قصد استفاده از این سرویس را در سایت خود دارید ، بد نیست با بهترین خدمات گفتگوی آنلاین ایرانی و خارجی آشنا شوید.

Crisp: این سرویس یکی از محبوب ترین ابزارهای چت آنلاین در جهان و ایران است که کاربران زیادی دارد. این سرویس شامل دو نسخه پولی و رایگان است و از زبان فارسی به خوبی پشتیبانی می کند. از مهمترین ویژگیهای آن می توان به شخصی سازی فرم گپ ، انتخاب چندین نسخه پشتیبان ، تنظیم زمان پاسخ ، نمایش وضعیت پشتیبان گیری آنلاین ، ارسال خودکار چت از طریق ایمیل و امتیازدهی اشاره کرد.
Raychat: این سرویس قدرتمندترین و پرکاربردترین ابزار ایرانی است که به زودی سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد. این سرویس ایرانی نیازهای کاربران داخلی را به خوبی می داند و آنها را پوشش می دهد. بسیاری از مشاغل بزرگ داخلی از این خدمات استفاده می کنند. از ویژگی های Reichet می توان در سایت های مختلف ، گفتگوی بایگانی ، نمایش متن قبل از ارسال ، اتصال به وردپرس و تلگرام ، تعریف چندین کاربر پاسخگو ، تعریف زمان پاسخ ، صرفه جویی در س questionsالات متداول و رابط کاربری جذاب استفاده کرد.
Retain: یکی دیگر از ابزارهای ایرانی برای چت آنلاین ، Retin است که به خوبی کار کرده است. توانایی ذخیره اطلاعات و رفتار کاربر ، شناسایی مکان کاربر ، قابلیت برچسب گذاری و دسته بندی برای جستجوهای آینده ، امکان ارسال یادداشت برای هم تیمی ها ، امکان اختصاص مکالمه به همکاران و ویژگی های مشابه موارد قبلی ، مهمترین ویژگیهای Retin.
Goftino: این سرویس ایرانی نیز گزینه خوب دیگری برای چت آنلاین است. با کمک Goftino می توانید از قابلیت شخصی سازی محیط گپ ، سرعت بالا ، استفاده از پاسخ های ذخیره شده ، بررسی وضعیت و رفتار کاربران ، نمایش افراد آنلاین در سایت ، تبادل متن ، محتوای صوتی و تصویری ، ارسال فرم های سفارشی و پشتیبانی در تلفن های هوشمند.
بهترین سرویس چت آنلاین چیست؟

با توجه به گزینه های زیادی که در بازار وجود دارد ، ممکن است در انتخاب بهترین سرویس چت آنلاین مشکلی داشته باشید. اما اگر می خواهید خیال خود را راحت کنید ، بدون شک Crisp بهترین گزینه در بین گزینه های خارجی است و Reichet بهترین سرویس موجود در بین نمونه های ایرانی است. البته آنها در کنار Goftino و Ritin عملکرد خوبی داشته اند.

بیشتر بخوانید: بهترین سایت برای گزارش آگهی

نتیجه

سرویس چت آنلاین یکی از بهترین ابزارهای موجود برای سایت های مختلف است که فواید زیادی دارد. به همین دلیل ، بسیاری از مشاغل اینترنتی از این سرویس استفاده می کنند. با کمک چت آنلاین می توانید نرخ تبدیل و فروش خود را افزایش دهید ، اعتماد و رضایت مشتری را جلب کرده و مشکلات و نیازهای موجود را به خوبی شناسایی کنید. Crisp بهترین سرویس گفتگوی آنلاین خارجی و Reichet بهترین نمونه ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید