معرفی بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه

تداوم ظهور مشاغل کوچک و متوسط ​​در زمینه های مختلف و استفاده کارآمد از ابزارهای دیجیتال باعث شده است که استفاده از برنامه های مربوط به مشاغل و مشاغل مدیریت رقابتی مناسب نباشد اما یک رقابت تقاضا. به دلیل سودمندی برنامه های کاربردی در فرآیند مدیریت پروژه ، در مطلب بعدی چند نمونه از فقدان برنامه مدیریت پروژه را معرفی می کنیم که یکی از رایج ترین آنها است. مورد استفاده تا سال 2020.

سیستم مدیریت نرم افزار چیست؟

نرم افزار مدیریت برنامه شامل مجموعه ای از نرم افزارها است که برای برنامه ریزی پروژه ها ، پیشرفت فعالیت ها ، تعیین مسئولیت های کارمندان برای هر م componentلفه پروژه و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

برنامه مدیریت پروژه یا برنامه مدیریت پروژه که به اختصار PM می گوید ، توانایی مدیریت قسمتهای مختلف یک یا چند پروژه را برای همه مشاغل فراهم می کند.

قبل از استفاده از سیستم مدیریت نرم افزار به چه سوالاتی باید پاسخ دهیم؟

نرم افزار مدیریت نرم افزار و مدیریت وظیفه تضمین می کند که ، با وجود ارزش سازمانی شناخته شده ، تجارت شما می تواند به صورت حرفه ای رشد کند.

آیا ارزش خرید یک سیستم مدیریت نام تجاری شناخته شده برای یک شرکت کوچک یا متوسط ​​است؟

در ابتدای کار نرم افزار محبوب محبوب مدیریت نرم افزار برای مشاغل کوچک و متوسط ​​شرح داده نشده است ، اما توصیه می شود ابتدا با پروژه های مدیریت نرم افزار رایگان آشنا شوید و سپس با استفاده از آنها تعداد پروژه ها را افزایش دهید تا سرمایه مناسب را در نظر بگیرید در نرم افزار مدیریت مدل حرفه ای.

سرمایه گذاری در پروژه های مدیریت پروژه برای شرکت های کوچک اقدامی هوشمندانه است زیرا استفاده از این نرم افزار برای مبتدیان در واقع می تواند باعث کاهش خطاها ، حل مشکلات پروژه و هزینه سازمان ها شود.

آیا نرم افزار مدیریت نرم افزار می تواند فعالیت ها را برای شما طولانی کند؟

با استفاده از نرم افزار رایگان و ارزیابی ، برخی از این برنامه ها ارائه شده است که به شما امکان می دهد وظایف را در تنظیمات مختلف برای مشاغل کوچک و بزرگ مدیریت و انجام دهید تا فرصت های مناسب را برای کاربران فراهم کنید. اهدا کنید

برنامه های PM رایگان دیگر سند اکسلی نیستند که در نظر می گیریم. در عوض ، آنها در حال تغییر بنیادی قدرت در وب هستند تا درک پیشرفت آنها برای همه آسان تر شود.

در برنامه ها و برنامه های نرم افزاری PM ویژگی های بسیاری وجود دارد که می تواند اطلاعات مهم را ذخیره کند ، زمان و هزینه را ردیابی کند ، به ساخت محتوای مربوط به پروژه کمک کند و البته کاربران را به سطح جدیدی از بودجه بندی برساند.

رایگان ترین برنامه نرم افزار مدیریت نرم افزار در سال 2020 چیست؟

نرم افزار مدیریت پروژه برای فعالیتهای آنلاین برای هماهنگی پروژه ها و هماهنگی بهتر و بهتر بین اعضا ، خصوصاً در شرایطی که مشاغل مجبور به انتخاب گزینه دورکاری هستند که گزینه مناسبی است.

در اینجا چند نمونه از پرکاربردترین الگوهای نرم افزار مدیریت برتر در سال 2020 آورده شده است:

ترلو
آسانا
تاسکولو
پروژه MS MS
جیرا
کمپ باز
ترلو ترلو

نرم افزار مدیریت پروژه ترلو در سال 2011 توسط شرکت Fag Creek ، واحد اصلی ، به جز کلاس تجاری ترلو ، ساخته شد.

ترلو یک وب سایت نرم افزاری مبتنی بر ویدئو است و به دلیل پشتیبانی کامل از زبان فارسی ، محیط ساده و قابل فهم یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه های نرم افزاری بی فایده در بین ایرانیان است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد برای اجرای پروژه ها اون تبدیل شد به.

Terlo به عنوان یک برنامه تلفن همراه و رایانه لوحی برای کلیه عملکردهای سیستم طراحی شده است.

یکی از ویژگیهای کلیدی این م componentلفه ، علاوه بر سطح بالای حفاظت در حفظ اطلاعات پروژه ، این است که مدیر پروژه قادر به برداشتن هر قدم توسط اعضای تیم است. و با دریافت ایمیل ، محدود کردن دسترسی کاربر از طریق ایمیل و افزودن موارد ارسالی از طریق Google Apps customers ، مشتریان را در اولویت قرار دهید. ذکر شده

برکت ترلو

Terlo نرم افزاری انعطاف پذیر ، سریع اما آسان برای کمک به شرکت ها ، چه کوچک و چه بزرگ ، با مدیریت و برنامه ریزی است. با استفاده از Terlo می توانید داده های دقیق و شفافی را از آمار عمومی تا جزئی ترین قسمت های پروژه ها تهیه و ذخیره کنید.

قسمت دیگر Terlo مدیریت زمان است. هنگامی که شما یک پروژه را شروع می کنید ، به طور خودکار زمان ضبط ، گذشته و زمان باقی مانده مورد نیاز برای تکمیل قسمت های مختلف پروژه را به شما یادآوری می کند.

شرکت کنندگان در هیئت مدیره ترلو نامحدود هستند ، و موارد مهم بین تیم های پروژه را برجسته می کنند ، آنها می توانند هر کسی را که می خواهید به هیئت مدیره ترلو اضافه کنند و برای مدیریت و مدیریت پروژه بحث و تبادل نظر کنند.

آسانا آسانا

یکی دیگر از پروژه های مدیریت نرم افزار تحت وب سایت نرم افزار آسانا ، این نرم افزار در سال 2008 راه اندازی شد و می تواند به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت نرم افزار برای تیم IT معرفی شود. ویژگی های اساسی و اساسی این برنامه کاملاً رایگان است اما شما می توانید با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه از cloud data استفاده کنید.

این برنامه در تلفن های همراه قابل استفاده است و به پنج زبان انگلیسی ، فرانسوی ، پرتغالی ، آلمانی و اسپانیایی منتشر شده است.

هدف آسانا این است که به کسب و کارها اجازه دهد اهداف خود را به روشی برنامه ریزی شده برای رشد و توسعه خود پیش ببرند.

با آسانا ، هر تیمی می تواند فرصت شغلی ایجاد کند. کار شامل پروژه ها و پروژه هایی شامل کار است. در هر زمان ، کاربران می توانند متن ، اطلاعات ، پیوست ها و برچسب ها را اضافه کنند. کاربران می توانند پروژه ها و وظایف را بررسی کنند و با تغییر وضعیت پروژه یا کار ، همه به روزرسانی ها را در قسمت های مختلف پروژه دریافت کنند.

Taskulu

Tesculo یک نرم افزار مدیریت پروژه وب سایت ایران است که این روزها برای افزایش بهره وری و ارتقا activity فعالیت بسیار محبوب است. تسکولو با یک سیستم ساده و پایدار و یک محیط کاری مناسب امکان مدیریت پروژه را برای مشاغل مختلف فراهم می کند.

این برنامه به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است.

نرم افزار Tesculo در چند وقت اخیر توانسته تلفن هایی را در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه بر این ، شرکت هایی که در زمینه های فروش و تبلیغات ، تولیدات ورزشی ، تولید فیلم و موسیقی فعالیت می کنند ، می توانند در فضایی که مختص گروه تجاری آنها و در بستر دورکاری است ، به راحتی کارها را هدایت و انجام دهند.

هنگام اجرای یک پروژه با استفاده از Taskulu ، می توانید به راحتی لیست کارهایی را ایجاد و ویرایش کنید و آنها را در سه بخش Todo ، Do و Do قرار دهید. وجود این مراحل پیگیری وضعیت موجود توسط اعضای تیم را ساده و آسان می کند و از اجرای مجدد در اجزای پروژه جلوگیری می کند. به طور کلی ، Tesculo یک برنامه نرم افزاری مدیریت نرم افزار خوبی است و توانایی اپراتورهای شبکه گام مهمی در پیاده سازی و مدیریت عملیات شرکت شما است.

با استفاده از Tesculo می توانید هر از چندگاهی با اعضای تیم ارتباط برقرار کنید و زمان صرف شده در پروژه را ثبت کنید و گزارش دقیق را بر اساس آن ارائه دهید.

تدوین و توزیع پرونده های کاری مورد نیاز برای اجرای یک پروژه در بین اعضای تیم ، ارائه و ذکر اعضا و گروه ها و بحث های خصوصی از دیگر ویژگی های تسکولو است. از تسکولو استفاده کنید و ابتدا برای همه مشاغل به صورت رایگان ثبت نام کنید و بعد از مدتی برای گزینه های مختلف پرداخت استفاده کنید.

امروزه مراحل زیادی برای استفاده از نرم افزار پروژه Tesculo وجود دارد ، این استاندارد برای مشاغل کوچک کاملاً رایگان است و با 10 نفر یا بیشتر شروع می شود. جنبه های تجاری ، حرفه ای و فنی تسکولو ، عملکرد آن بسته به نوع سازمان مورد نیاز به پرداخت های ماهانه و سالانه دارد.

نرم افزار مایکروسافت Microsoft MS Project

MSP مخفف Microsoft MS Project یا MS Project است. نرم افزار MSP نرم افزاری قدیمی و پر کاربرد از نرم افزار Microsoft است که می تواند در زمینه مدیریت و مدیریت پروژه مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده از این نرم افزار می توان زمان اجرا را مشخص کرد ، تمام فعالیت های پروژه را به اتمام رساند و اطمینان حاصل کرد که پروژه ای مطابق با یک جدول زمانی خاص اجرا و به موقع تحویل داده می شود.

نرم افزار MSP با ثبت تاریخ شروع و پایان واقعی فعالیت های انجام شده ، تمام اطلاعات رجیستری مرتبط با پروژه را به طور خودکار به روز می کند. این نرم افزار همچنین پیشرفت تعیین نرم افزار را بر اساس توالی واقعی تعیین می کند.

یکی از مزایای مهم برنامه های MSP توانایی ارائه گزارش پیشرفت پروژه است.

از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به مدیریت موثر و کارآمد ، برنامه ریزی پیاده سازی ، مراحل اجرای برنامه ریزی پروژه برای مدیر و پیمانکار ، توانایی استفاده از این اطلاعات ، ساخت نمودارها و جداول حرفه ای ، نظارت مالی و کارمندان و غیره نام

واضح است که پروژه های نرم افزاری مدیریت پروژه مایکروسافت به برنامه ریزان کمک می کند تا کارهای پروژه را مرتب سازی ، مرتب سازی ، اشتراک گذاری ، گزارش و گزارش کنند.

اطلاعات JIRA

هنگامی که پروژه ای برای اجرا تعیین می شود ، لیستی از برنامه ها و برنامه های مختلف و مفید به ذهن خطور می کند. با سیستم مدیریت نرم افزار ، نرم افزار Jira یکی از محبوب ترین ها است.

این برنامه توسط AtlasSian تهیه و در سازمانهای بزرگی مانند توییتر و اسکایپ برای اجرای پروژه ها مورد استفاده قرار گرفت.

لازم به ذکر است که این برنامه در ابتدا به عنوان ابزاری برای شناسایی برنامه های مخرب مخرب و پیشرونده در حین اجرای پروژه طراحی شده است که با گذشت زمان و از نظر عملکرد پروژه توسعه یافته است. به دلیل وجود قدرت رقابت در یکی از آن به یکی از پر کاربردترین و محبوب ترین برنامه ها تبدیل شده است.

نرم افزار جیرا را می توان با توجه به نیاز تجارت در سه برنامه خریداری کرد و ما موارد زیر را گزارش خواهیم داد:

Jira Core: شامل پایه های مشترک برای انجام پروژه های تجاری (غیر برنامه ای) است.

نرم افزار جیرا: این بسته علاوه بر اینکه ویژگی های بسته اصلی جیرا را پوشش می دهد ، شامل ویژگی های مورد نیاز برای مدیریت برنامه های نرم افزاری نیز می باشد.

دیسک سرویس جیرا: یک و دو بسته کامل کنید و شامل امکاناتی مانند پشتیبانی و خدمات به مشتری است.

از مهمترین مزایای برنامه پروژه جیرا می توان به اولویت بندی پروژه ، مدیریت شغل ، زمانبندی پروژه ، گزارش و جزئیات ، ارتباطات سیار و … اشاره کرد.

از دیگر معایب برنامه جیرا عدم پشتیبانی از زبان فارسی و تقویم شمسی است.

کمپ باز

یکی از نرم افزارهایی که مدیریت آنلاین پروژه را تسهیل می کند ، استفاده از آن قدرتمند ، ساده و آسان است که تأثیر بسزایی در پیشرفت پروژه برنامه نرم افزار رایگان aseCamp دارد.

مدیران پروژه می توانند با استفاده از این برنامه تمام برنامه های لازم را برای یک پروژه پیاده کنند و آنها را در اسرع وقت در دسترس قرار دهند.

یکی از ویژگیهای کلیدی برنامه مدیریت پروژه asecamp توانایی مدیران در شفاف سازی فضای موجود برای مشتریان و در صورت لزوم نظارت بر روند فرآیند و پیشرفت عملیاتی است.

استفاده متفرقه از مدیریت ، گزارش اجرای پروژه ، کار درون برنامه ای و اعلان های ایمیل از دیگر ویژگی های مفید نرم افزار asecamp است.

با انتخاب یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت پروژه ، می توانید روند کار و پیشرفت کار را در هر شرایطی با توصیف کامل پروژه کنترل و ارزیابی کنید.

از کدام نرم افزار مدیریت پروژه رایگان استفاده می کنید؟ نظرات خود را با ما در بخش نظرات این مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید