نحوه ذخیره سازی فیلم در سینما فوردی

آیا می خواهید فیلم های خود را در سینما فورد ذخیره کنید؟ آیا به مشکلی برخورد کرده اید؟ آیا شما به آموزش نیاز دارید؟ در این قسمت از آموزش سینما فوردی. ما به شما نحوه ذخیره فیلم در سینما فورد را آموزش می دهیم.
در این دوره سینما فوردی سناریوی خود را تعریف کرده اید. اکنون بسیار عالی به نظر می رسد ، شما باید در Adobe After Effects ، Premiere Pro یا حتی Nuke یا Fusion کمی بیشتر با آن کار کنید. این ممکن است کل ماجرا نباشد. شاید شما اینستاگرام داشته باشید که اقتباس های روزمره را انجام می دهد ، اما هرگز فیلم نمی سازید. سینمای 4 بعدی تحت پوشش است.

مرحله 1: تنظیمات پردازش خود را وارد کنید.
برای یادگیری سینما فوردی. و سه راه برای دسترسی به تنظیمات رندر شما وجود دارد.
روی منوی “پردازش” کلیک کرده و به پایین “ویرایش تنظیمات پردازش” پیمایش کنید.
از میانبر Ctrl + B (PC) یا Cmd + B (Mac) استفاده کنید.
سوم ، روی این نماد ساده مزخرف کلیک کنید:

مرحله 2: تنظیمات برنامه خود را بررسی کنید.
ما احتمالاً نباید این موضوع را در این دوره سینما فوردی به شما بگوییم ، اما مطمئن شوید که همه تنظیمات خروجی خود را دوباره بررسی کنید. در اینجا هیچ فرمول جادویی وجود ندارد. در واقع ، شما می توانید زمان زیادی را صرف یادگیری معنای هر تعریف شخصی کنید. بنابراین پیش بروید و بررسی کنید که تنظیمات شما خوب است. واقعاً خواندن این مقاله را متوقف کنید و مطمئن شوید همه چیز خوب به نظر می رسد. من منتظر می مانم …

مرحله 3: مستقیماً به ویدیو بروید.
برای یادگیری سینما فوردی در تنظیمات رندر خود ، روی کادر “ذخیره” کلیک کنید تا به Cinema4D بگویید آماده ارائه صحنه خود به یک فایل هستید. در بخش “ذخیره” ، برخی از گزینه های الگو را دریافت خواهید کرد. همه چیز از .png تا .mp4. انتخاب MP4 ساده ترین راه برای انتقال صحنه های Cinema4D به فیلم است ، اما بدانید که می توانید قالب های مختلفی را به C4D صادر کنید.

در یادگیری سینما فوردی ، اگر خوش شانس بودید که Cinema4D در طی شاهکار خارق العاده 1000 قاب خود سقوط نکرده ، به شما تبریک می گوید! با این حال ، صرف نظر از اینکه Maxon Cinema4D توسعه یافته باشد ، تصادفی رخ می دهد. صحنه های پیچیده به قدرت پردازش زیادی نیاز دارند و پردازش مستقیم فیلم راهی مطمئن برای از دست دادن بینایی است. بهترین راه برای مبارزه با این توالی تصویر و توالی فیلم است.

تصویر چیست؟
در مقدمه دوره سینما فوردی ، دنباله ای از تصاویر را تصور کنید ، مانند خطوطی که از کودکی در گوشه دفتر خود ایجاد کرده اید. هر صفحه کمی متفاوت حرکت خواهد کرد تا توهم حرکت ایجاد کند. انیمیشن نیز شناخته شده است.
این در مورد فیلم ها ، تلویزیون و همه مواردی که روی صفحه مشاهده می کنید صدق می کند. در حقیقت ، این مجموعه ای از تصاویر است که با سرعتی ساخته می شود که چشم به جای تصویر ثابت ، حرکت را درک می کند.
برای یادگیری سینما فوردی انتخاب پردازش یک توالی تصویر Cinema4D به طراحان حرکت و هنرمندان سه بعدی اجازه می دهد تا در صورت تصادف از شرط بندی های خود محافظت کنند. در صورت خرابی ، کاربر می تواند توالی تصویر اخیراً متوقف شده را مجدداً راه اندازی کند و با رفتن مستقیم به قالب ویدیو ، همه چیز را از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید