نحوه export در آموزش داوینچی

یکی از کار های مهمی که پس از ویرایش فیلم ها صورت می گیرد خروجی گرفتن از فایل مورد نظر است. نرم افزار داوینچی بستر مناسبی را برای ادیت کلیپ یا فیلم فراهم می کند و پس از اینکه فایل مد نظر خود را تصحیح و آن را ذخیره کردید می توانید از فایل نهایی آن خروجی بگیرید. هدف از این آموزش بررسی نحوه ی خروجی گرفتن در داوینچی است اما اگر به آموزش های بیشتری نیاز دارید، دوره های آموزش داوینچی به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

صفحات نقشه را ویرایش کنید
بعد از ویرایش ، افزودن صدا و استفاده از نقاط ، وقت آن است که به صفحه تحویل بروید. راه حل ، برخلاف سایر برنامه ها که ممکن است شامل یک جعبه پاپ آپ باشد ، شامل یک صفحه کامل برای پردازش موارد شما است. این صفحه ویرایش است.

در وسط ، ما منظره یاب نوری خود را داریم که به ما امکان می دهد قبل از کلیک برای فعال سازی ، اولین ویرایش را مشاهده کنیم. (با این حال ، توجه به این نکته مهم است که برخلاف اصلاحات صفحه ، که به مرور زمان توسط دستگاه اسکرابر سریع پاک می شود ، فقط به کلیپ بورد مالیده می شود. توجه داشته باشید که کمی بهتر کار می کند.)

هنگام یادگیری داوینچی حتما متوجه می شوید که در سمت راست ، یک سری توالی برای قرار دادن کلیپ های انتخاب شده برای کار داریم ، و سپس سهم را پاک می کنیم. و در زیر زمان تنظیم شده ما نشانگر زمان در صفحه ویرایش است. با این حال ، ما نمی توانیم هیچ گونه تعدیلی انجام دهیم. ما نمی توانیم جاده ها را ببندیم. نمی توانیم کلیپ را حذف کنیم. این تنها نقطه مرجع است.

بیایید به دو توقف اول برویم – پردازش فاز. اگر در ویرایش تازه وارد هستید اما از تنظیم محدودیت اطمینان ندارید ، Resolve به شما کمک می کند تا با مجموعه تنظیمات یک کلیک فرآیند را ساده کنید. از طریق YouTube یا بارگذاری های صوتی ، پیش سفارش ها برای صادرات فوری عالی هستند.

نام پرونده و مقصد
در اینجا پرونده خود را نامگذاری و پردازش می کنید.

ابتدا سیستم فایل و مقصد خود را دریافت کردیم. در اینجا شما برای پرونده خود نامگذاری شده اید و نام پرونده شما نمایش داده می شود.

و ، ما تحویل یا تحویل متفاوت داریم. زمان برنامه ریزی ما شامل چند کلیپ است و ایده صادرات همه در یک اندازه پرونده بزرگ بزرگ است. با این حال ، شرایطی وجود دارد که ما می خواهیم از فایلهای سطح پایین برای لپ تاپ استخراج کنیم و باید کلیپ را با هم ارسال کنیم.

در انتخاب کلیپ های جداگانه ، Resolve هر ویدئو کلیپ را پردازش می کند (در مقابل یک فایل ویدیویی بزرگ). اگر در حال پردازش برای ایجاد فایل های قابل پخش هستید ، باید به زیر منوی File که در اینجا قرار دارد بروید:

زیر منو پرونده
در زیر منوی File ، یک پرونده کاربری به نام Source را انتخاب کنید تا با نام اصلی پرونده پردازش شود.

در این پنل می توانید یک نام کاربری از نام منبع انتخاب کنید. در همین حال ، پرونده های با وضوح پایین با نام اصلی آنها ظاهر می شوند و جایگزینی آنها هنگام پردازش پرونده های با وضوح بالا آسان تر می شود.

در زیر ، قالب و کدک را داریم. این پارامترها چیزی نیستند که شما معمولاً می توانید پیشنهاد دهید ، زیرا ممکن است هر پروژه رمزگذاری متفاوتی را بخواهد. اما برای رمزگذاری آنلاین ، قالب ترجیحی Quicktime با کدک H.264 است – همچنین می توانید برای H.265 حتی دوستانه تر فشار دهید.

قالب و کدک
پارامترها و قالب خود را در اینجا تعریف کنید.

سپس ، ما یک قطعنامه داریم. شما می خواهید وضوح تصویر اندازه جدول زمانی را منعکس کند. اگر وقتی یک جدول زمانی 1080 دارید سعی کنید 4K پردازش کنید ، یک پیام هشدار دریافت می کنید. بنابراین ، اگر رسانه های 4K را در یک جدول زمانی 1080p ویرایش کرده اید ، برای سهولت در پخش فایل ها ، باید تنظیمات جدول زمانی را به 4K بازنشانی کنید.

این هشدار نشان می دهد که شما در حال تلاش برای پردازش با کیفیت 4K هستید که دارای یک جدول زمانی 1080 هستید.

و البته ، ما می خواهیم نرخ فریم ما با تنظیمات جدول زمانی ما مطابقت داشته باشد. باز هم ، کیفیت (مانند کدک) به نیازهای بستری که در حال پردازش آن هستید بستگی دارد. با این حال ، بین من و شما ، من فقط می خواهم آن را در بهترین حالت پیست کنم و به پرونده های ویدیویی بزرگتر بپردازم.

توابع اصلی
این توابع کلیدی – نام فایل و مکان ، قالب و کدک ، وضوح تصویر ، نرخ فریم و کیفیت – اجزای اصلی پردازش شما را القا می کنند و به نظر من تنها جنبه هایی است که باید آنها را لمس کنید. اگر این فیلم را تماشا می کنید.

اگر لازم است تنظیمات صدا یا فایل را تغییر دهید ، این کار را با کلیک روی دکمه صوتی یا پرونده انجام دهید ، که جایگزین صفحه زیر می شود اگر می خواهید ویدیوی خود را بدون صدا انتقال دهید ، به جای اینکه به ویرایش و بی صدا کردن آهنگ ها برگردید ، می توانیم به راحتی این کادر انتخاب را لغو کنیم.

برای پردازش ویدیوی خود بدون صدا ، جعبه صادرات صدا را از حالت انتخاب خارج کنید.

برای بحث در مورد تعریف نهایی ، ما به جدول زمانی خواهیم پرداخت و بر روی این منوی کشویی تمرکز خواهیم کرد. به جای پردازش کل جدول زمانی ، می توانیم رندر را از داخل و خارج ارائه دهیم. با استفاده از همان میانبرهای صفحه کلید که ما در صفحه ویرایش ، I و O استفاده می کنیم ، می توانید یک منطقه مختصر برای صادرات ایجاد کنید ، شاید اگر فقط برای اجرای آهنگ خود نیاز به ارسال یک صحنه به یک بازیکن دارید. و چه خوب است وقتی آن را به صف پردازش اضافه کنید ، می توانید نقاط ورودی و خروجی مختلفی ایجاد کرده و به صف پردازش اضافه کنید. همه آنها از یکدیگر جدا خواهند شد.

ارائه در محدوده خارج و خارج
به جای گزینه Whole Timeline ، گزینه Render In and Out Range را انتخاب کنید ، که این امر باعث ایجاد منطقه کوتاه تری برای صادرات می شود.

وقتی همه کارها تمام شد ، می توانید روی Add Add to Render در پانل Design Settings کلیک کنید. سپس ، در پنجره پردازش ، آماده شروع Start Render هستیم.

در نتیجه:

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به صفحه تحویل بروید و آخرین بار با استفاده از نمایشگر جدول زمانی فیلم خود را بررسی کنید.
نام پرونده و محل مقصد را تنظیم کنید.
قالب ، کدک و کیفیت را متناسب با مکان تحویل تنظیم کنید و مطمئن شوید که وضوح تصویر و نرخ فریم با تنظیمات پروژه شما مطابقت دارد.
برای پردازش صف ، روی Add کلیک کنید.
سپس Start Render را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید