نمایش تبلیغات متناسب با محتوا و سلیقه بینندگان..

بستر تبلیغاتی آنلاین Yektant گام جدیدی را برای احترام به حریم خصوصی و چارچوب بینندگان خود برداشته است. تیم Yektant همیشه سعی می کند انواع تبلیغات ارسال شده در صفحات مختلف را از نظر محتوای مربوط به سایت برنامه مرتبط سازد تا در نتیجه بازدید کنندگان از وب سایت های برنامه تجربه کاربری خوبی داشته باشند. از آنجا که یکتان برای هنرمندان خود اهمیت ویژه ای قائل است و تلاش می کند همیشه از آنها حمایت کند ، فرصت جدیدی را برای هنرمندان خود فراهم کرده است. از این پس ، غرفه داران می توانند با فیلتر کردن تبلیغاتی که نمی خواهند در وب سایت خود نمایش دهند ، از فیلتر شدن تبلیغات جلوگیری کنند.

قابلیت جدید یکتانت

روش های کنترل محتوای تبلیغاتی
در مرحله اول ، بینندگان می توانند موضوع مورد نظر را از گروه های موجود در داشبورد خود انتخاب کرده و آن را برای نمایش فیلتر کنند. به عنوان مثال ، اگر یک غرفه دار نمی خواهد محصولات آرایشی را تبلیغ کند ، این دسته را در داشبورد خود در لیست سیاه قرار می دهد ، بنابراین کارشناسان آنها موارد تبلیغاتی را در صورت نمایش تبلیغات لوازم آرایشی ، به ویژه رد و فیلتر کردن برای این صفحه ، بررسی می کنند.
در مرحله دوم ، به دنبال مثال قبلی ، تمام موارد تبلیغاتی ساخته شده ، اگر عنوان آنها حاوی کلمات مربوط به محصولات آرایشی باشد ، توسط Yektant به طور خودکار شناخته می شوند و در موقعیت خاص تبلیغ کننده نمایش داده نمی شوند.
به عنوان آخرین چاره ، غرفه داران می توانند یک صفحه فرود خاص آگهی را در لیست سیاه قرار دهند که محصول یا خدماتی را برخلاف میل و غیاب ارتباط با اراده غرفه داران ارائه می دهد ، بنابراین کلیه عناصر تبلیغاتی به وب سایت مشابه تبلیغ کننده. این صفحات لیست سیاه را برای تبلیغات سایت خود فیلتر کنید.
ویژگی جدید چگونه کار می کند

در ابتدا ، کارشناسان Yektant مانند گذشته ، تمام محتوای تبلیغ کنندگان را بررسی و تأیید می کنند و در صورت لزوم ، اصلاحات و اقدامات لازم را انجام می دهند. سپس کلیه موارد تبلیغاتی به طور سیستماتیک بررسی می شوند و در صورت مغایرت با دسته های تأیید شده وب سایت غرفه دار ، مورد در تبلیغات وب سایت غرفه دار نمایش داده نمی شود.

هدف ما در نهایت ایجاد فضای تبلیغاتی در وب سایت غرفه داران به اندازه وب سایت آنها مطلوب و مناسب است. این ویژگی باعث می شود که تمام تبلیغاتی که از طریق بستر Yektant انجام می شود ، از جمله تبلیغات منطبق ، تبلیغات بنری ، تبلیغات اطلاع رسانی تحت فشار و حتی تبلیغات محصول ، از نظر محتوا و تم برای کاربران وب سایت نمایش داده شده است. ما مشتاقانه منتظر آرامش خاطر و رضایت شما هستیم. ما خوشحالیم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذاشته و به ما کمک می کنید تا خدمات شما را بهتر ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید