ویژگی های برنامه اتوکد2017

در این آموزش اتوکد ، ما اتوکد 2017 را بررسی خواهیم کرد. می توانید با محیط برنامه آشنا شوید و اتوکد 2017 را با نسخه های دیگر مقایسه کنید. آموزش گام به گام اتوکد 2017 شما را در این سفر همراهی می کند.

با استفاده از آموزش گام به گام اتوکد 2017 ، می توانید PDF را به هندسه اتوکد ، متن مربوطه TrueType و تصاویر شطرنجی تبدیل کنید – از صفحه تعریف شده در فایل PDF یا از هرگونه ضمیمه یا پیوند PDF. اگر یک فایل PDF را به نقاشی خود ضمیمه کرده اید ، می توانید آن را انتخاب کرده و از برگه PDF فیلم در پایین ، ابزار جدیدی را که به عنوان یک شی وارد می شود انتخاب کنید. سپس ، می توانید هر آنچه را در محدوده هندسی می خواهید وارد کنید وارد کنید یا یک انتخاب چند ضلعی یا مستطیل را انتخاب کنید.

برای دیدن نحوه وارد کردن PDF در عمل ، به فیلم بررسی واردات PDF مراجعه کنید.

در آموزش گام به گام اتوکد 2017 ، ما به طور خلاصه نحوه ورود اتوکد را معرفی می کنیم. اگر می خواهید مستقیماً از محتوای اصلی این عملکرد مطلع شوید ، لطفاً به بخش بعدی “AutoCAD 2017 PDF Import: Walkthrough” بروید.

PDF و اتوکد: یک تاریخچه مشترک

فایل های PDF یک روش معمول برای انتشار و به اشتراک گذاری داده های طراحی برای بررسی و علامت گذاری است.

آموزش گام به گام اتوکد 2017 اولین نسخه اتوکد است که از PDF پشتیبانی می کند. این شامل یک درایور PDF است که به شما امکان می دهد ورودی اتوکد را به راحتی و بدون نیاز به نرم افزار اضافی در قالب PDF چاپ کنید. اتوکد 2010 به شما امکان می دهد فایل های PDF را به عنوان نقاشی پیوست کنید. از آن زمان ، Autodesk همچنان به بهبود کیفیت و عملکرد خروجی PDF و نرم افزار ادامه می دهد.

ما ویژگی واردات PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 را در دانشگاه Autodesk 2015 پیش نمایش کردیم و سپس از مخاطبان برای ارزیابی علاقه آنها نظرسنجی کردیم. پاسخ بسیار مثبت است: حدود سه چهارم شرکت کنندگان کاملاً موافق هستند (تقریباً 95٪ شرکت کنندگان موافقند) جمله “من از تابع وارد کردن PDF استفاده خواهم کرد.”

بنابراین در اینجا ما در یک نقطه عطف دیگر قرار داریم … توانایی وارد کردن هندسه از یک فایل.

اگر فایل PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 حاوی تصاویر شطرنجی است ، می توانید آنها را به صورت فایل PNG استخراج کرده و به طور خودکار به نقاشی خود ضمیمه کنید. از آنجا که این تصاویر توسط نقاشی های اتوکد هدایت می شوند ، لطفاً برای اطمینان از تعریف صحیح وارد کردن تصاویر جدید از واردات PDF برای گردش کار خود ، دکمه “گزینه ها” را انتخاب کنید.

پس از انتخاب هندسه واردات و تعیین گزینه های مربوط به واردات ، می توانید عملیاتی را که پس از اتمام واردات بر روی لایه PDF انجام می شود انتخاب کنید: لایه اصلی PDF را نگه دارید ، آن را جدا یا جدا کنید.

سرانجام ، هندسه انتخاب شده به عنوان شی اصلی اتوکد وارد می شود.

همچنین می توانید هندسه PDF را مستقیماً از فایل پیوست PDF وارد کنید. از ابزار جدید PDFIMPORT استفاده کنید و حتی اکنون PDF را به عنوان ابزار واردات استاندارد برای انواع پرونده های پشتیبانی شده در آن بگنجانید.

اگر از ابزار import استفاده می کنید ، باید فایل PDF را از لیست انواع فایل مطابق با آموزش سریع اتوکد انتخاب کنید.

اگر از ابزار PDF importer استفاده می کنید ، باید گزینه پرونده را انتخاب کنید. همانطور که قبلاً توضیح دادم ، رفتار پیش فرض وارد کردن PDF مستلزم انتخاب یک فایل PDF پیوست است.

دیدگاهتان را بنویسید