کلیدهای جواهر میانبر افتر افکت

این کلیدهای جواهر میانبر افتر افکت سنگهای قیمتی پنهان واقعی هستند ، که به شما در هنگام ساخت موشن گرافیک با افترافکت کمک شایانی خواهند کرد. همانهایی که باعث می شوند هنگام یادگیری آنها رقص شادی انجام دهید. آنها کارهای مفیدی مانند تقسیم لایه های شما ، پرورش نوع شما و پنهان کردن همه مواردی را که در مشاهدهگر Comp شما لازم نیست انجام می دهند. آماده باشید تا Mograph موثر در Uber باشید.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/
اگر می خواهید یک لیست مرتب و مرتب از همه این کلیدهای میانبر داشته باشید ، با عضویت در پایین این صفحه ، صفحه مرجع سریع PDF را بگیرید.
سنگهای پنهان
لایه های خود را تقسیم کنید همانطور که در سایت schoolofmotion گفته شده است.
Cmd + Shift + D.
اگر می خواهید در زمان فعلی خود یک لایه را به نصف تقسیم کنید ، کشوی Cmd + Shift + D کار را انجام می دهد. این یک کلیدهای جواهر میانبر افتر افکت تمام مراحل تکثیر و برش لایه ها را با دست از بین می برد.

Cmd + پیکان رو به پایین یا بالا
برای جابجایی از انتخاب یک لایه به لایه دیگر ، نیازی به گرفتن ماوس نیست ، فقط از فلش های Cmd + Down یا Up استفاده کنید. اگر می خواهید چند لایه را در بالا یا پایین انتخاب کنید ، Shift را به این کلیدهای جواهر میانبر افتر افکت اضافه کنید.

Shift + F3
اگر از انیمیشن Bootcamp استفاده می کنید ، می دانید ویرایشگر نمودار برای انیمیشن خوب چقدر مهم است. برای جابجایی آسان بین میله های لایه و ویرایشگر نمودار ، تمام آنچه شما نیاز دارید Shift + F3 است.

Cmd + F.
اگر می خواهید چیزی در جدول زمانی پیدا کنید از Cmd + F استفاده کنید تا به کادر جستجو بروید. همچنین می توانید از این کلیدهای جواهر میانبر افتر افکت در پنجره پروژه استفاده کنید.
نکته حرفه ای: اگر عکس های خود را گم نکردید ، می توانید با استفاده از Cmd + F در صفحه پروژه و تایپ کردن “گمشده” برای بارگذاری فیلم های گمشده خود ، آنها را به راحتی پیدا کنید. همچنین با فونت ها و افکت ها کار می کند.

(تیلدا)
کلید ~ (Tilde) را فشار دهید تا تمام پانل های After Effects به حداکثر برسد ، سپس دوباره آن را بزنید تا پانل به اندازه و موقعیت قبلی کوچک شود. این کلید زمانی عالی است که شما باید یک لحظه صفحه را بزرگ کنید بدون اینکه کل طرح را تغییر دهید.

Cmd + Shift + H
اتفاقات زیادی می تواند در بیننده Comp شما رخ دهد. با استفاده از Cmd + Shift + H برای روشن و خاموش کردن ماسک ها و آهنگ های حرکتی ، سیم های سبک و قاب های دوربین ، نقاط کنترل اثر و دسته های لایه ای که مانع ایجاد می شود ، از شر درهم و برهمی بصری خلاص شوید.

کلیدهای جهت دار Alt + راست یا چپ
طراحان فارغ التحصیل بوتکمپ اهمیت نوع هسته ای را به خوبی می دانند. شما نمی خواهید زمان زیادی را صرف تلاش برای تأمین بودجه در قسمت نوع کنید. در عوض ، از کلیدهای جهت دار چپ یا راست Alt + برای جابجایی کامل این جفت نامه ها استفاده کنید.

Cmd + Opt + S
برای مشاهده فریم فعلی خود به عنوان تصویر ثابت از Cmd + Opt + S استفاده کنید. این یک کلید میانبر عالی برای لگد زدن آسان تصاویر برای آزمایش مشتری شما است.

دیدگاهتان را بنویسید