جمع آوری تحولات به طور مداوم در افتر افکت

در After Effects اصطلاحات گیج کننده زیادی وجود دارد ، اما به نظر می رسد دو اصطلاحی که طراحان Motion بارها و بارها طراحی می کنند Continuum Rasterize و Collapse Transformations هستند. اگر این مقاله را می خوانید، با آموزش جمع آوری تحولات را به طور مداوم در افتر افکت  این احتمال وجود دارد که سعی کنید معنای این اصطلاحات را درک کنید. خوب خبر خوب از نقطه نظر عملی دکمه تغییرات تاریخی است و استفاده از فروپاشی مداوم کار دشواری نیست. با این حال ، اگر می خواهیم نحوه جمع آوری تحولات را به طور مداوم در افتر افکت  بطور دقیق  بفهمیم ، لازم است برخی از مسائل سطح متوسط یادگیری موشن گرافیک ​​را توضیح دهیم. بنابراین کلاه های تفکر خود را بپوشید ، ما می خواهیم اطلاعات مهم در مورد موشن گرافیک را بیاموزیم.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

تحولات مداوم و فروپاشی بعد از اثرات به آموزش ادامه می دهد
اگر ترجیح می دهید فیلم را تماشا کنید ، به راهنمای زیر مراجعه کنید. راهنما همه آنچه در این مقاله شرح داده شده است را پوشش می دهد. حتی برخی از گرافیک های متحرک مفید در این آموزش وجود دارد که به توضیح آنچه اتفاق می افتد کمک می کند. اگر می خواهید فایل پروژه را به صورت رایگان بارگیری کنید ، فقط روی لینک دانلود زیر فیلم کلیک کنید.
پرونده پروژه های آسیب دیده را به طور مداوم بارگیری کنید و سقوط کنید.
برای بارگیری فایل پروژه مورد استفاده در این ویدئو ، فقط روی لینک بارگیری در زیر کلیک کنید. فایل پروژه برای هر اشتراک رایگان مدرسه راهنمایی و رانندگی در دسترس است.
فایل پروژه بازیابی مداوم و جمع شدن مداوم را بارگیری کنید.

دکمه تبدیل مداوم و قرارداد چیست؟
برای جمع آوری تحولات به طور مداوم در افتر افکت، در ابتدایی ترین شکل خود ، دکمه تحول مداوم و اعتیاد که به آن دکمه ستاره نیز می گویند ، یک سوئیچ افتر افکت است که ترتیب پردازش را به لایه ای در جدول زمانی تغییر می دهد. در After Effects سفارش پردازش معمولاً به شرح زیر است:
ماسک
جلوه ها
تحولات
حالت های تهویه مطبوع
سبک های لایه
توجه: After Effects لایه های زیرین را نیز قبل از بالا پردازش می کند ، اما مانند این که دختر سگ های نکات Blue است ، برای این مقاله مهم نیست.
اگر مدت زمان طولانی است که از افتر افکت استفاده می کنید ، احتمالاً ناخودآگاه با این سفارش پردازش کار کرده اید. این ترتیب پردازش خاص دلیل گسترش اثراتی مانند نویز فراکتال در هنگام مقیاس بندی لایه های شما است. این دلیل دلیلی است که ماسک ها هنگام بزرگ شدن پیکسل می شوند.

در بیشتر موارد ، جمع آوری تحولات به طور مداوم در افتر افکت این سفارش پردازش کاملاً خوب است ، اما در چند سناریوی مختلف ، این ترتیب نمونه گیری ممکن است ایده آل نباشد. این جایی است که سوئیچ تغییر و خرابی ترمیم به طور مداوم وارد تصویر می شود.
هنگامی که انتخاب می شود ، تغییر محدودیت و کوچک شدن مداوم سوئیچ ترتیب ترتیب پردازش لایه ها در جدول زمانی را تغییر می دهد. در صورت انتخاب سوئیچ ، سفارش پردازش از:
ماسک
جلوه ها
تحولات
حالت های تهویه مطبوع
سبک های لایه
به:
تحولات
رستر
ماسک
جلوه ها
حالت های تهویه مطبوع
سبک های لایه
مشاهده خواهید کرد که چگونه تحولات به ابتدای سفارش پردازش جمع آوری تحولات به طور مداوم در افتر افکت منتقل می شوند. این ممکن است یک تفاوت ناخواسته به نظر برسد ، اما وقتی صحبت از گردش کار After Effects شما می شود ، در واقع یک تغییر بزرگ است.
سفارش سفارش برای تغییرات خرابی After Effects.png
ترتیب معمول انواع افتر افکت و ترتیب رندر با تعویض سوئیچ.
بیشترین تغییر به دلیل نمایش افکت ها و فایل های برداری است و برای توضیح این ایده ما بر روی اولین عملکرد اصلی این سوئیچ تمرکز می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید