راهنمای گام به گام نحوه ایجاد کارت ویزیت در ایلستریتور

کارت ویزیت زیبا برای اولین و ماندگاری عالی برای مشتریان بسیار مهم است. آیا علاقه مند به نحوه طراحی کارت ویزیت هستید؟ پس هرچه زودتر آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، بدون شک کارت ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دستان شماست. اولین برداشت ار شما و شغلی که شما نمایندگی آن را دارید از روی کارت ویزیت شماست. اگرچه ما در این عصری هستیم که رسانه های اجتماعی غالب هستند ، اما یک کارت ویزیت فیزیکی همچنان بسیار مهم است زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبانتان ایجاد می کند ، چیزی که رسانه های اجتماعی اغلب فاقد آن هستند.

https://maktabtv.com/Courses/visiting-card/

رسانه مکتب تی وی با فراهم کردن بهترین آموزش طراحی کارت ویزیت بطور حرفه ای شما را در این راه کمک خواهد رساند.

در راهنمای آموزش طراحی کارت ویزیت در مورد چگونگی ایجاد کارت ویزیت ، ما می آموزیم که چگونه طرحی را که می خواهد به عنوان یک نام تجاری ظاهری تازه و معاصر بدست آورد ، کارت طراحی کنیم.

در دنیای بدون کاغذ امروز ، کارت ویزیت هنوز هم برای جلسات و آشنایی رسمی مفید است. اولین برداشت خوب ، نکته کلیدی در هر کسب و کاری است و کارت می تواند به عنوان یک نقطه مرجع برای یادآوری نام شما توسط مشتری باشد.

کارت راهی برای ارائه نام تجاری شما و تثبیت تصویر در ذهن مشتری شما به عنوان یک مفهوم جسورانه است.

به عنوان یک پرونده کارت WCB استفاده کنید.

آموزش طراحی کارت ویزیت

پیام برای توسعه تجارت خود را با منابع طبیعی نشان می دهد ، از آرم گرفته تا پالت رنگ و تمام آیکون های استفاده شده در سراسر سیستم عامل. ایده ارائه ایده در کارت های ویزیت ، گنجاندن دانه در آن ، دعوت از شخص مقابل برای رشد واقعی چیزی بود. آموزش طراحی کارت ویزیت.

چه چیزی باید روی کارت ویزیت قرار دهیم؟
تصمیم گیری درباره اینکه چه اطلاعاتی روی کارت Buisness قرار گیرد

همه ما می دانیم که نام ، نام شغل و اطلاعات تماس در کارت ویزیت است. اما ایجاد یک کارت واقعا مفید به ارزیابی پیچیده ای نیاز دارد.

به عنوان یک برند تجاری ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید ، آرم و برچسب خواهد بود. آموزش طراحی کارت ویزیت.

درج نام در کارت ویزیت شما یک اطلاعات کاملا واضح و ضروری است ، اما در نظر داشته باشید نامی را که ترجیح می دهید با آن صدا بزنید اضافه کنید. اگر نام شما کاترین است اما ترجیح می دهید کت نامیده شوید ، افزودن مورد دوم از آشنایی ناجور ناشیانه جلوگیری می کند.

عنوان شغل باید دقیقاً توصیف کند که شما خدماتی را ارائه می دهید. شما نباید هیچ چیز کلی را اضافه کنید که به نظر می رسد مانند مدیر عامل شرکت ، بنیانگذار یا رئیس شرکت شما باشد ، حتی بیشتر از این اگر یک فریلنسر باشید. در مورد نقش خاصی که مردم برای انجام آن از شما می خواهند تصمیم بگیرید.

به این ترتیب می توانید اطلاعات شخصی خود را آنگونه که باید نگه دارید: خصوصی. و تصویری از تخصص بدهید.

داشتن یک وب سایت برای یک طراح وب یک امر ضروری است و برای اهداف استراتژیک باید URL را تا حد ممکن ساده نگه دارید. اگر کسی قبلاً به نمایه شما علاقه مند است و او به خانه می آید و آن را تایپ می کند ، از او بخواهید که آدرس گسترده ای را تایپ کند.

افزودن URL اما نه صفحه اصلی روش خوبی خواهد بود.

درج پروفایل های شبکه های اجتماعی قطعاً مهم است ، زیرا امروزه به این ترتیب مشتری به سرعت با شما ارتباط برقرار می کند. اما به یاد داشته باشید که آن را کوتاه و حرفه ای نگه دارید. لازم نیست همه آنها را لیست کنید ، فقط سایتهایی را اضافه کنید که قصد دارند تصویر مثبتی از کار شما ارائه دهند.

برای کارت ویزیت مشتری ما تصمیم گرفتیم نام ، مکان ، وب سایت ، ایمیل و فقط نمایه برنامه Line را در آن بگنجانیم.

الهام بخش

آموزش طراحی کارت ویزیت ، گاهی اوقات شما یک طراحی مینیمالیستی را می بینید و از خود می پرسید: چرا با چند عنصر بسیار عالی به نظر می رسد؟ خوب ، همه اینها یک مفهوم است.

الهام بخش

وقتی ما به وضوح تشخیص دهیم که ایده برقراری ارتباط چیست و چگونه می توانیم آن را از نظر بصری بیان کنیم ، توسعه درخواست تزئین نمی کند ، اما هر عنصر مجموعه ای دلیل حضور آن را دارد.

آموزش طراحی کارت ویزیت “من وقتی کار می کنم یک گرایش وحشتناک” ترسناک آزاد “دارم و آن را دوست دارم ، اما گاهی اوقات دوست دارم وقتی در کار شواهدی از ساعتها کار دقیق در پشت آن پیدا می کنید ، اما من همچنین کنترل کار را دوست دارم ، ببینم که این اشکال هماهنگی بین آنها را حفظ می کند و اینکه خیلی زیاد تصادفی یا عناصری وجود ندارد که فقط برای پر کردن فضا به طور اتفاقی وجود داشته باشد. من همیشه باید بگذارم کار من حداقل یک شب استراحت کند و من آن را نگاه می کنم صبح دوباره سعی کنید مکان مناسب برای همه چیز را پیدا کنید – که معمولاً به معنای بیرون آوردن چیزها و اضافه نکردن عناصر بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید