نحوه ایجاد انیمیشن در سینما فوردی

آیا در زمینه گرافیک هستید و به دنبال خلق آثار زیبا و جذاب انیمیشن هستید؟ آیا می خواهید انیمیشن را در سینما فورد یاد بگیرید؟ در این قسمت از آموزش سینما فوردی ، ما در مورد چگونگی حرکت در سینما فوردی بحث خواهیم کرد.
ممکن است شما در مورد استفاده از یک شی در حال اسکن با خطوط شکاف شنیده باشید که به سرعت یک لوله یا طناب را در Cinema 4D ایجاد کنید. آیا می دانید می توانید از طلوع آفتاب برای متحرک سازی تقریباً هر عنصر در صحنه خود استفاده کنید؟

چرا باید از عینک متحرک در Cinema 4D استفاده کنم؟
خوب ، فهمیدم ، شما جنگلبان من هستید. برای یادگیری سینما فوردی ، می خواهید مقادیر X ، Y و Z را جداگانه انتقال دهید. اوه ، اما فراموش نکنید که برای اصلاح روند ، به طور مداوم صد فریم کلیدی اضافه کنید. اوه و وقتی این کار را انجام دادید ، می توانید شرط ببندید که مشتری برمی گردد و می گوید که او هرگز توپ همیشه روشن را برای این الگو نخواسته است! بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم که چرا بذرها جایگزین بهتری برای این مشکل رایج ارائه می دهند.

دو مخروط مشابه دقیقاً همان انیمیشن را انجام می دهند. از یکی از کلیدها و دیگری با برچسب تراز بندی خط استفاده می کند.

برای یادگیری سینما فوردی ، این نگاهی به برنامه های کاربردی است. به تفاوت توجه کنید؟ مشکلی نیست ، کمی ظریف است.
با استفاده از یک قلم برای تعریف خط ترافیک ، می توانید آن را به صورت تعاملی تغییر دهید تا کادرهای کلید به سادگی تغییر نکنند. سپس می توانید برچسب Align to Spline را منتقل کنید یا آن را در هر شی object دیگری در مدیر خود کپی کنید. قطعاً مواقعی وجود خواهد داشت که به فریم های دستی XYZ نیاز خواهید داشت ، بنابراین این روش شما را به طور کامل از شر آنها نجات نمی دهد ، اما گزینه سریع برای سرعت بخشیدن به روند انیمیشن است.

خوب ، شما فنجان ها را دارید. اما چگونه از آن استفاده کنم؟
در دوره سینما فوردی چندین گزینه برای انجام این کار دارید ، برچسب Align To Spline و Cloner object. مطابق با برچسب SPLINE
استفاده از سیستم برچسب Cinema 4D بسیار آسان است و گامی بزرگ در جهت تحقق پتانسیل کامل نرم افزار است ، زیرا دارای بسیاری از بهترین ویژگی ها در برچسب ها است. برای برچسب Align to Spline ، کافیست روی شیئی که می خواهید برای دوره سینما فوردی متحرک متحرک سازی کنید راست کلیک کرده و به Cinema4D> Align to Spline tags بروید. اکنون تا زمانی که با اطلاعاتی وارد سیستم نشوید هیچ جادویی اتفاق نمی افتد.
ابتدا خطی که شی object شما با آن تراز شده را انتخاب کنید این ستون فقرات می تواند باز یا بسته باشد ، می تواند یکی از ابتدای ستون فقرات باشد یا از ابتدا ترسیم شود ، حتی می توانید از گوشه هایی با چندین قسمت جداگانه استفاده کنید. پس از انجام این کار ، بدن شما به نقطه شروع خط شما متصل می شود.

اشیا Al دیگری که در گوشه ای مرتب شده اند قابل جابجایی نیستند
در مرحله مقدماتی بعدی دوره سینما فوردی می خواهد به پارامتر مکان توجه کند. این مقدار به صورت درصد نشان داده می شود ، 0٪ نشان دهنده ابتدای خط و 100٪ نمایانگر پایان است. به یاد داشته باشید ، اگر از خط بسته استفاده می کنید ، 0٪ و 100٪ نمایانگر یک موقعیت هستند. Segment یک عدد صحیح است که نشان می دهد کدام بخش را استفاده کنید. مماس دائماً به سمت شما نشانه رفته است تا در هر نقطه معین با جهت خط موازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید