Yektant از همایش FinTech 2019 در ایران حمایت مالی می کند.

فین تک یک کاربرد ابتکاری فناوری در خدمات مالی است و در دهه های اخیر توجه بسیاری از علاقه مندان به امور مالی و استارتاپ ها را به خود جلب کرده است. کلمه fintech ترکیبی از کلمات “مالی” و “فناوری” است و به بخشهای مختلفی تقسیم می شود که شامل مدیریت مالی ، بیمه ، بانکداری و … است.

اگرچه هنوز افراد زیادی در جامعه هستند که با فین تک آشنا نیستند ، اما در روزهای اخیر سر و صدای زیادی در مورد برگزاری کنفرانس فین تک 2019 در ایران ایجاد شده است. بسیاری از مدیران و افراد برجسته مانند امیر ناظمی ، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ، رحمان بابازاده ، مدیر عامل کارگزاری فارابی ، مسعود خاتونی ، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و کنفرانس. سخنرانان و برگزارکنندگان محترم فین تک تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا در طی کنفرانس به سوالات زیر پاسخ دهند و با ارائه راهنمایی و بینش به افراد حاضر در کنفرانس برای ادامه سفر در زمینه فین تک ، به آنها کمک کنند.

فعالان تجاری ایرانی از فین تک چه می خواهند؟
فیناتک چقدر می تواند اندازه اقتصاد ایران را افزایش دهد؟
نیازهای شرکت های فین تک چیست؟
چالش های پیش روی شرکت های فین تک چیست؟
فیناتک چه قدرتی در رشد تولید ناخالص داخلی در ایران دارد؟

در کنفرانس فین تک 2019 ، یکتانت به عنوان بزرگترین بستر تبلیغات آنلاین ایران ، یکی از اصلی ترین حامیان مالی بود و با اعلام و اطلاع رسانی به موقع مردم به برگزاری هر چه بهتر این کنفرانس کمک کرد.

این شرکت دانش بنیان ، اکنون کمتر از سه سال از تأسیس خود ، با استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات کلیک و همکاری با 650 وب سایت معتبر ایرانی ، توانسته است اعتماد 9000 تبلیغ دهنده را جلب کرده و به آنها کمک کند. از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. رساند. از آنجا که یکی از مأموریت ها و اهداف اصلی یکتانت رشد و گسترش بازار دیجیتال در ایران است ، همیشه از بسیاری از کنفرانس ها و سمینارهای مهم و تأثیرگذار و به عنوان یک حامی ، جهت ارتقا better بهتر کنفرانس ها و سمینارها ، همراه با برگزارکنندگان پشتیبانی می کند. .

دیدگاهتان را بنویسید